علاقه به همسر و تعداد بچه😊😊😊😊😍😍

شما قبل از باردار شدن همسرتون بیشتر دوست داشتین یا وقتی بچه دارشدین توجه همسرتون بیشتر شده یعنی هوای همدیگر کی بیشتر داشتین قبل بارداری یا بعد بارداری وشوهرتون اخلاقش بهتر شده.؟ دوست دارین چندتا بچه داشته باشین و جنیستش چی باشه؟:wink::wink::wink::wink::wink::wink::kissing_smiling_eyes::kissing_smiling_eyes:

2 Likes

ما كلا عاشق شديم ازدواج كرديم،خداروشكر بعد از بچه دارشدن هم هنوز عاشق هميم،ولى جفتمون هم يه عشق متفاوت به پسرمون داريم،كلا دوست داشتن همسر با دوست داشتن بچه مدلاش فرق ميكنه،الان هم در حال اقدام براى بچه ى دوميم،دوست داريم دومى دختر بشه كه جفتشو تجربه كنيم ولى اولويت سالم بودنشه

7 Likes

خیلی هم عالی علاقه شوهرتون به شما بعد از بچه دار شدن زیاد شده یان

3 Likes

به نظرم بعد بچه انگار خانواده كاملتر شده و بيشتر الويتش شده خودمون سه نفر،شايد بشه گفت بيشتر شده

3 Likes

من تجربش ندارم اما فکر میکنم مطمئنا وابستگی اقایون به خانواده بیشتر میشه

3 Likes

دوس داری چندتا بچه داشته باشی

1 Like

من ک میدونم با اومدن بچه همه چی درس میشه شوهرم عاشق بچس:disappointed::disappointed::disappointed::disappointed:

3 Likes

خداروشکر . چندتا بچه دوس داره داشته باشه

1 Like

ده تا،ب تک رقمی راضی نیس خخخخ

4 Likes

خخخخ اتفاقا خیلی خوبه

1 Like

ولی کو بچه

2 Likes

انشالله به زودی زود یک نی نی خوشگل سال بعد بغلت باشه

3 Likes

ایشالا،ولی واقعا زندگیم ب بچه احتیاج داره کاش خدا زودتر بهم بده😞

4 Likes

هرچی صلاحه گلم. مشکل تنبل تخمدان یا ضعیف بودن اسپرم ندارین

2 Likes

چرا شوهرم یکم عفونت داره

2 Likes

ایشالله ب توام میده ب زودی

2 Likes

شوهرمنم علاقه اش بعد پدر شدنش ب من بیشتر شده همش میگه من سه تا بچه میخام ولی من پدرم دراومد تا بچم یک ساله شد برای همین میگم من غلط میکنم دیگه بچه بیارم اونم میگه باشه ب وقتش معلوم میشه😑

5 Likes

دوران عقد ازم دوازده تا پسر میخواست.:neutral_face:
رسما تیم فوتبال میخواست.
الان به سه تا راضیه.
اما دختر اصلا و ابدا.

2 Likes

من خودم یکی نهایتا دوتا اما همسرم از همون اول ازدواج میگه سه تا

2 Likes

با توجه به مشکلات اجتماعی الان و سخت بودن مراقبت از بچه همون یکی بنظرم بزرگ کردنش سخت باشه چه برسه به بیشتر

2 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.