پلي كيستيك و اقدام به بارداري

امروزرفتم سونوفولیکول دادم بهم گفت پلی کیستیک هست هردوتاتخمدونت تنبلی داره شدتش هم زیاده خواستم بدونم شما زوداقدام کردین برابچه اونای که مثل من بودمشکلشون دکتربه من گفت زودتراقدام کنی بهتره من الان نمیتونم اقدام کنم تا3چهارماه دیگه!!خواستم بدونم برام اتفاقی نمیوفته تااون موقع؟؟یکسال ازدواج کردمه طبیعی جلوگیری کردم تاحالااصلاهم اقدام بارداری نکردم؟نمیدونم بااین وضع اصلا بچه دارمیشم یانه منظورم تنبلی هستش تا3چهارماه میخوام اقدام نکنم خطرناک نیس برام؟؟برای نامنظمی قاعدگیمم دارونوشت گلیکوفاژویه قرص خارجی دیگه خودم ازش خواسته بودم بنویسه خیلی ترسیدم چرا من باید تنبلی تخمدان بگیرم ایااگه صبرکنم تا3چهارماه دیگه برام خطرداره یانه؟؟؟؟21سالمم هست.

2 Likes

سلام عزیزم تنبلی تخمدان که چیزی نیس باداروبرطرف میشه نگرانیت برای چیه

1 Like

اینم جواب بدید؟؟

1 Like

اخه گفتش هرچی زودتراقدام کنی بهتره ترس وارد میکنن ادم منظورش همین 3چهارماه هم واینستاچرا

1 Like

منم خیلی سردردنمیارم ولی دکترکه میرم خانومهای هستن که شرایط شمارودارن ودکتربادارورفع میکنه

1 Like

حرف دکترهاروباورنکن دکترمن بهم گفته سریع برویستری شوبیمارستان بچتوسقط کن ولی دکتربیمارستان سقط نمیکنه چراچون هیچ علائمی ندارم فقط بتای خونم پایین امده

1 Like

درسته برام دارونوشته اما گفته زمانی بروبگیر که قصداقدام داری بعدگفت هرچی زودتربهترمن فقط داروتنظیم قاعدگی رو گرفتم

1 Like

چراواسه اقدامت انقدعجله داره توکه سنی نداری

2 Likes

نمیدونم چرا میگه زیاده تنبلیت

1 Like

خب دکترتوعوض کن ببین اون دکترچی میگه

1 Like

اگه تنبلیتم زیادباشه خب بایداول بادارودرمان بشی بعداقدام کنی

1 Like

مثلا این دکترخوبه شهرماس ولی فعلا کارش ندارم تایک ماه دیگه میرم پیش یه بهتر شهرستانه ازاول خودموچک میکنم

1 Like

اره فعلاهمون داروهاتوبخورتاببینی چی میشه

1 Like

دارو فقط براتنظیم بهم داده نمیدونم بلدی یانه اسمش گلیکوفاژوایناس

1 Like

نه عزیزم من تاحالانخوردم بلدنیستم حالانگران نباش بچه هامیان بهت میگن چکارکنی

2 Likes

میگه یبارهم اقدام نکردی ببینی اصلا بچه دارمیشی یانه تواین یکسال میگه اول اقدام کن ببینم بچه دارمیشی یانه بعدداروهاروبروبگیریک ماهه بهت اثرمیکنه قوی میشی برابارداری

1 Like

خب وقتی تنبلی داری چجوری میخوای بارداربشی

1 Like

نمیدونم بخدا منم براهمین دیونه شدمه ازحرفاش یه شوک به بدنم واردکرده حس میکنم نکنه بعدبچه دارنشم

1 Like

خخخ بچه دارکه میشی ولی بایدتنبلیتودرمان کنی الکی غصه نخور

2 Likes

عزیزم من نمیدونم اینا که میگی چیه فقط میدونم سه تا از دوستام پلی کیستیک بودن و بعد دو سه بار اقدام باردار شدن

2 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.