کیا شوهراشون گفته دیگه نمیخوامت؟؟؟

سلام خانوما کیا شوهراشون گفته دیگه نمیخوامت و تورو میخوام چیکار و…؟؟؟
تو دعوا میزنن این حرفارو یا همین جور به خودتونم گفتن؟
شما هم به شوهراتون میگین دیگه نمیخوامت و…؟؟؟

1 Like

منو شوهرم یکی دوبار بحث کردیم و وسط بحثاامون بعضی وقتا من گفتم میرم خونه مامانم دیگه نمیخوامت اونم گفته خوب برو منم ارامش میخوام نمیتونی برو،،،ولی خوب نیم ساعت بعدش هردو به غلط کردن میوفتیم

8 Likes

عزیزم من بدترش هم شنیدم.
اما واسم اهمیت نداره چون من دوسش دارم.هیچوقت هم نگفتمش نمیخوامت.

5 Likes

بهتره که این حرفا زده نشه ولی تو دعوا گفته میشه دیگه… من زیاد کلا حرفایی که تو ناراحتی زده میشه رو جدی نمیگیرم ولی بعدا که آروم شدیم حتما میپرسم که قبلش فک کرده بودی به اون حرف یا نه خواستی یه چیزی بگی؟ ۱۰۰درصد مواقع هم همسرم گفته من اصلا اینو نگفتم یا نه بابا من الکی گفتم… یعنی انقدر بدون فکر اون حرف رو زده که یادش هم نمیاد… البته بگم که منم اینکار رو میکنم ولی خب کمتر :sweat_smile:
جدی نگیر عزیزم

10 Likes

سلام منم شوهرم تودعوازیادگفته ولی بعدش میاد بوس بوس ومیگه ببخشید غلط کردم

4 Likes

تودعوا ک حلوا پخش نمیکنن عزیزم وقتی ادم عصبی میشع دوسداره ی چیزی بگ طرفش بسوزه جگرش حال بیاد.وگرن خیلی کم پیش میادک جدی باشع این حرفا

9 Likes

منم موقع دعوا بهش میگم چه مصیبتی بودی دچارم شدی چ گناهی کردم ک خدا تو رو ب جون من انداخت اگ زمان ب عقب بگذره نمیخواستمت و مطمن باش ی روز طلاق میگیرم از شرت خلاص میشم اونم خیلی زورش میاد و می‌ترسه :joy::joy::joy:بعدش ک صلح کردیم میگه جدی میگفتی منم میگم آره وقتایی ک عصبی میکنی ب شدت متنفر میشم ازت :joy::joy::joy:ولی من اون حرفا از ته دلم نیست یه روز بدون اون نمیتونم باشم

8 Likes

من چندبارگفتم بهش ولی هنوزاون همچین حرفی نزده بهم من حتی بهش گفتم طلاق میگیرم ازت ولی تابه حالاچیزی به من نگفته

5 Likes

من شوهرم تا بحال نگفته اما من تو دعوا گفتم ازت بدم میاد دیگه ازت متنفرم .گفتم من چه گناهی کردم با تو ازدواج کردم :grin: اما خب از ته دل نبوده .از عصبانیت بوده

7 Likes

خب همه تودعواگفتن کسی نمیادبه شوهرش اینجوری بگه وقتی داغ میشی دیگه دست خودت نیس چیابه زبونت میاری حالاجالب اینجاس که من هروقت دعوام میشه بهش میگم ۵دقیقه بداشتی میکنیم بهم میگه چراازمن بدت میادچراگفتی طلاق میگیرم بهش میگم نه نگفتم بدم میادولی طلاقومیگم ازحرصم گفتم

1 Like

ما زیاد میگیم:joy::joy::joy::joy:البته تو دعوا.

1 Like

س ما تادلت بخواد. چون همیشه دعواداریم باهمدیگه

1 Like

خب نخوان .خلایق هر چ لایق :smiley:

اوایل من یکی دوبار گفتم :smile:ولی شوهرم نه بعد دعوا ازم میپرسید چرا اینجوری گفتی و ناراحت میشد دیدم حساسه به این جمله دیگه نگفتم البته خداروشکر دعوا نداریم بیشتر در حد بحث جزیی که معمولا من سکوت میکنم اروم شد حرف میزنم ولی دوریش نمیتونم تحمل کنم پس شمام جدی نگیر عزیزم

2 Likes

:joy::joy::joy::joy:
ما زنا خیلی بدیم بعضی وقتا :joy:

2 Likes

خیلی واسه یه لحظه مونه وقتی قاط میزنیم دیگه نمیدونیم چکارمیکنیم

1 Like

این حرفا عادیه ولی زده نشه بهتره حالا شمام جدی نگیر دختر خوب

من خودم ازین حرفا میزنم اما دوست ندارم اون ازین حرفا بزنه :laughing:

منم دوست ندارم اون حرفی بزنه میگم فقط بایدمن بگم نه تو

1 Like

عزیزم چخبر آزمایش بتا دادی

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.