نظر سنجی دو اسمی بودن کودک

دوست دارم دو اسم برای بچه ام بذارم ولی دوستانی اومدن و میگن خوب نیست ، میترسم ناخواسته و ندونسته به بچه ام بدی کنم ؛
لطفا تو نظر سنجی شرکت کنید و اگر با توضیحات نظر بدید تا تصمیم درست را بگیرم ممنون تک تک شما میشم.
۱. بله
۲. خیر
۳. مهم نیست ، هر دو حالت خوبه

2 Likes

سلام عزیزم من خودم دوتا اسم دارم تا ۶ماه شناسنامه نمیگیرن برام بعد به یه اسم صدام میکنن ولی شناسنامه یه اسم دیگه برام میگذارن،بعدازاون باز منو به همون اسم قبلی صدا میزنن من که خودم خیلی هردوتا اسمم رو دوست دارم وتاالان مشکلی نداشتم ولی باز سلیقه ایه،

4 Likes

خودمم دو اسمی هستم و نه تنها مشکلی ندارم خیلی هم راضیم ولی بازم دو دل شدم

4 Likes

من پسرم دو اسم داره
اخه با شوهرم اختلاف نظر داشتیم اون اسم شناسنامه رو انتخاب کرد من اسمی ک صداش بزنیم
خیییلیم راضیم مطمئنم پسرمم هم راضیه :grin:

4 Likes

خوبه پس اگه خودت راضی ای از دواسم بودن اشکالی نداره برای بچه ات هم دوتا اسم بگذارولی من برای پسرم دواسمی انتخاب نکردم نه این که بدم بیاد اصلا بهش فکرنکرده بودم

4 Likes

من تک اسمی… چون احتمال داره دو اسمی بذارین و وقتی بزرگ شد از جفتش خوشش نیاد و دیگه نمیتونه کاری کنه ولی اگه تک اسمی باشه میتونه یه اسم با سلیقه خودش انتخاب کنه

4 Likes

تک اسمی🙂

4 Likes

گزینه 3

3 Likes

من نميپسندم
دوستام دو اسمه بودن ما هم دردسر داشتيم والا :joy: توي مدرسه همش صداش ميكرديم زهرا ، زنگ ميزديم خونشون مامانش ميگفت مهيلا نيست مهيلا رفته حموم ما هم كه خل ميشديم مهيلا كيه نگو توي خونه اسمش يه چي ديگه بوده:grin::grin:

5 Likes

به نظرم یه اسم خوب پیدا کنین خیلی بهتر از دو اسمیه

5 Likes

شوهرمنم دو اسمی من اسم‌ شناسنامه رو دوست داشتم اون اسم صداش کردم مامانش اینا اسم غیراز شناسنامه کلا مشکل داره هرچیم به خانوادش میگه اسم شناسنامه ام رو بگید نمیتونن ناراحته از این موضوع

5 Likes

بنظر منم تک اسمی بهتره

2 Likes

جالب و منطقیه ،بهش فکر نکرده بودم

2 Likes

مرسی

1 Like

مرسی از نظرت

2 Likes

جالبه عزیزم،اینجوری بهش فکر نکردم

1 Like

دنبال دلیل کافیم،بعضی از دوستان نظراتی میدن که اصلا به ذهنم نرسیده بود

1 Like

به نظر منم تک اسمی خیلی بهتره.
چندبار تو خونه اسمای مد نظرتو صدا کن.
بعدم با پسوند خانوم یا اقا صدا کن ببین کدوم ب دلت میشینه همونو انتخاب کن :heart_eyes:

3 Likes

بعضی آدمها در برابر شعور مقاومت می کنند منم همسر سابقم اسم شناسناممو صدا میزد بهش میگفتم با اسم شناسنامه مشکل ندارم ولی دوست ندارم صدام کنی میگفت اگه اسم دومت رفت شناسنامت اونو صدا میزنم،منم چون ثبت احوال میگفت اسمت زرتشتی هست نمیذاریم پدر و مادرمم شناسنامه یه چیز دیگه گذاشتند ؛ به نظرم برای همین جهان سوم موندیم هرکی میگه کار من درسته … اینی که من میگم…
حقیقتش اگه راه داشت برای بچم اسم نمیذاشتم تا خودش انتخاب کنه و الانم چه یه اسم بذارم چه دو تا اسم این حق را براش قائلم که هر چی خواست صداش کنیم

2 Likes

خیلی از نظرت خوشم اومد ، مرسی

1 Like
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.