راه کار برای باز شدن دهانه رحم

سلام دوستان .کسی راه کار داره برای باز شدن دهانه رحم؟
هفته ۳۹ هستم حتی یک سانت هم باز نشدم

3 Likes

@MohamadMahdi97

1 Like

@Shadi
@Shabiiiii

1 Like

@u160160

1 Like

خانومی تا موقعش نشه ، دهانه باز نمیشه.
بالا و پایین رفتن از پله و پیاده روی و داشتن رابطه و خوردن گلاب و زعفرون رو دکترم پیشنهاد داده بود اما برای من موثر نبود.
حتی وقتی معاینم کرد گفت حالا وقتش نیست و باید تا هفته بعد صبر کنی.
که همون شب کیسه ابم ترکید
یکی از فامیلامونم ب زور امپول و اینا زایمان کرد.
انشاءا… که ب موقع ب دنیا بیاد و کوچولوتو سالم بغل بگیری
راستی دختره یا پسر؟

3 Likes

منم هرکار کردم دهانه رحمم باز نشد پیاده روی کلی رفتم ولی فایده نداشت باید موقعش بشه خودش بیاد
ولی پیاده روی و پله بالا پایین دوتایکی رفتن قر دادن کمر و شربت عسل خاکشیر خوبه شربت خاکشیر عسل‌دهانه رحمو نرم می کنه وقتی بخواد باز بشه سرعت میده

2 Likes

منم هرکارکردم باز نشد فقط یک سانت بعدش امپول فشار بهم زدن
ولی من پیاده رویی میکردم زیاد دمنوش تخم شوید میخوردم گلاب میخوردم ورزش میکردم

1 Like

مامان من ميگفت سر زايمانش روغن كرچك خورد و آمپول فشار بهش زدن
ولي شما با پزشكت مشورت كن انشالا زايمان خوبي داشته باشي

1 Like

ممنون اینارو دکترم گفته اما تاثیر نداشت .کاشکی کیسه ابم پاره شه حداقل برم زایمان کنم دیگه کلافه ام

1 Like

مرسی عزیزم .امیدوارم جواب بده

2 Likes

مرسی عزیزم .بچه ام دختره .دوستام که بامن بودن جفتشون زایمان کردن اما بچه من داره زجرکش میکنه منو :joy:

اخرش باز شدی ؟

دکترم گفت برو تموم سعیت رو بکن این هفته بدنیا بیاد اخه داره میره مسافرت میخواد منو بفرسته واسه یه دکتر دیگه

1 Like

من سه شب یک شب در میون در سه شب نصف استکان گلاب خوردم …خیلی حواسم به خودم بود میدیدم وقتی دستشویی میرم مدفوع شل تر میشه خلاصه یک روز دل پیچه گرفتم بعد از قطع کردن خوردن گلاب رفتم گفتن یه سانت هستش تا برم آزمایش بدمو بیام درد ها شدیدتر میشدن بعد دوباره دو ساعت بعد معاینه کردن شده بود 2سانت خلاصه بستری شدم و چون بهم آمپول فشار نزدن بهم گفتن باید با درد خودت زایمان کنی منم 28ساعت همش هر دوساعت توی بیمارستان رفتم حموم.روی توپ پریدم زیر دوش …هر بار معاینه ام کردن میگفتن خوب داری پیشرفت میکنه از ساعت1 بعدازظهر تا 4:30 بعدازطهر روز بعد درد داشتم تا اینکه بدنیا اومد

دختر منم خیلی تنبل بود اصلا نمی اومد تا چهل هفتم پر شده بود دیگه کیسه ابم ترکید

آخی خدا حفظش کنه. درست مثل فامیلمون :heart_eyes: دخترتون ناز داره دیگه :blush::star_struck:
عجله نکن. جاش گرم و نرمه

1 Like

روغن کرچک بخور عزیزم واینکه رابطه داشتنم بی تاثیرنیستش

انشالا به سلامت به دنيا بياد
دوش ابگرم چي امتحان كردي؟

عزیزم خرمابخور زیاد با دمـکرده ی زعفرون من اینارو ۱روز خوردم و هیپیاده روی میکردم توخونه خودم وکیسه ابم پاره شد ولی طبیعی ب دنیانیومد سزارین شدم

این دیگه خیلی ناز داره .دهنمو آسفالت کرده😁

1 Like
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.