حسرت باردار شدن

بچها من دارم حسرت بچه دار شدن میخورم حسرت اینکه بی بی چک بگیرمو +بشه ولی انگار نه انگار امروز باز این خانم پری مزاحمم شده:sob::sob::sob::sob::sob::sob::pensive::pensive::pensive::pensive::pensive:

10 Likes

حسرت نخور بابا.امیدوار باش.مگه چن وقته اقدامی

4 Likes

ایشالا ماه بعد عزیزم امیدتو از دست نده

5 Likes

اره بخدا منم حسرت شده برام :cry::cry::cry::cry:

3 Likes

عزیزم توکل کن بخدا بعد خدا میدونه که ذکر یا جواد الائمه چقدر خوبه قبل از اقدام بعدیت 14000هزار ذکر یا جواد الائمه ادرکنی بفرست و هدیه کن به امام رضا و جوادش بقیش و بسپار به خدا، وساطت غریب الغربا

8 Likes

منم حدود سه ساله با یکبار سقط منتظر ی هدیه ای از طرف خدا هستم،هر دفعه پریود میشم دلم می شکنه ولی توکل بخدا از ماه قبلش بیشتر میشه امیدوارم خدا بهم میده ولی گاهی اوقات پرناامیدی ب دلم میزنه ک شاید خدا نمیخواد من هیچوقت مادر بشم. :pensive::pensive::pensive: تورو خدا تو این شبها واسه منم دعا کنید خدا ان شاءالله بحق امام حسین هرکی دلش اولاد میخواد بهش سالم و سلامت عنایت کنه و هرکی بچه داره بچشو واسه حفظ کنه

13 Likes

خدا رو به همین ماه عزیز به حرمت همه شهیدان کربلا قسمش میدم که همتون مادر بشید به زودی به خدا اشکم در اومد:disappointed_relieved::disappointed_relieved::disappointed_relieved:

13 Likes

منم 4 ساله که منتظرم.سنمم داره میره بالا.پس من چی بگم

7 Likes

الهی که خدا حاجت دل همرو بده تو این شبا الهی که امام حسین شفاعت کنه برامون پیش خدا
از علمدار کربلا بخوایید خودش کم طاقته

10 Likes

عزیزمممم الهی آمینننن به خدا توکل کن نزر کن بعدش هم قبل از اقدام بعدیت حتما با توکل به خدا 14000هزار یا جواد الائمه ادرکنی بفرست و هدیه کن به امام جواد و امام رضا خودتو آروم کن و بسپر بخود خدا.

6 Likes

ما که همیشه امید و توکلمون بخدای مهربونه،ان شاءالله به زودی جواب این همه نذر و نیاز بچه ها رو میده

3 Likes

منم گاهی نا امید میشم و گریه میکنم شوهرم میگه چرا ناامیدی هر وقت خدا صلاح بدونه میده صبر داشته باش تو این شبا نذری نمونده نکنم ولی بازم آخرش میگم توکل برخدا هرچی صلاح دونست اولین بچم و دکتر بهم گفت تو مجردیم دیر باردار میشی منم نزدیکی بدون جلوگیری داشتم بعد عروسیم ۲ماه بعد عروسیم باردار شدم این یکی هم سپردم به خودش

6 Likes

منم 8ماهه سقط کردم. 5ماه اقدام کردم ولی خبری نمیشه. میخوام بیخیال شم یه مدت. میترسم جلوگیری باز کارمو خراب کنه. 37سالمه…

6 Likes

منم همینطور بعد یه کورتاژ حسرتم بیشترم شده:cry::cry:

4 Likes

منم دوس دارم بیخیال شم.ولی گاهی اطرافیان باعث استرس میشن و میرن رو مخم.منم38 سالمه.برادرشوهرم با بچه دار شدنمون کار داره.چن شب پیش به خاطر حرفاشون با گریه خوابیدم

5 Likes

منم الام یک سال و نیمه اقدامم.ولی نشده
پارسال ماه محرم نذری نبود نکنم
ولی امسال باز محرم رسید و مرادم حاصل نشد که براوردش کنم😔
راضیم به رضاش.
رو این شبا بچه ها خیلی حساب باز کنید واسه دعا کردن و حاجت گرفتن

7 Likes

انشالله هم شما و هم بقیه و در اخر من به همین زودی زود بچه دار شیم

3 Likes

من 25 سالمه :cry:

4 Likes

شما ک یکی داری دیگ گریه نداره دومی

3 Likes

چرا سخته ۱سالو خرده ایه تو انتظار باشی

2 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.