دعوای شدید با همسر

سلام دوستان امروز با شوهرم دعوامون شد
در واقع ی دعوای کشدار از قبل بود و حرفایی شنیدم ک نمیدونم چیکار کنم خانوادم حمایتم نمیکنن و توی شهر کوچیکی هستم معلمم تا الان حقوقمو به شوهرم میدادم ولی کلی ازش حرف شنیدمو و کتک هم ازش خوردم توی دعوای اخر تصمیم گرفتم دیگه حقوقمو بهش ندم و مقاوت کردم تا امروز ،امدوز بحثو پیش کشید و دوباره بحث شروع شد و منو و زد و داد و بیداد راه انداخت و من تورو بخاطر حقوقت گرفتمو حالا ک نمیدی برو بیرون منم گفتم ،منم گفتم هر موقع قانون گفت میرم بیرون ،گفتش تا شب ک از سر کار میاد این مسئلرو حلش میکنی وگرنه جایی توی این خونه نداری
هر چی از دهنش ددومد بهم گفت
متاسفانه مامانو بابام میگن کنار بیا و زندگیتو بکن ولی منم حق زندگی دارم نمیخام اینجوری ادامه پیدا کنه ،میخام برام ارزش قائل بشه و بهم احترام بزاره ولی متاسفانه وضعیت زندگیم الان اینجوریه،بنظرتون چیکار کنم؟توروخدا اگه میتونید راهنمایی کنید

11 Likes

مگه خودش حقوق نداره که حقوق شما رو برمیداره؟

2 Likes

ازاولش بد یادش دادی به مردکه روبدی سوارت میشه شمااصلا نباید حقوقتون وبه شوهرتون میدادید شوهرتون زن گرفته یاشوهرکرده که پول توجیبیشوازشما میگیره بهتره که کوتاه نیاید وازحقوقتون دفاع کنید مگه قراره شماتامینش کنید که اومده بهت اینطوری گفته حتما هرچی هم که دارید توخونه باحقوق خودتون برات خریده اگه گف بزن بیرون بگوهرچی که تواین خونس باپوله منه اونی که باید بزنه بیرون تویی نه من

9 Likes

کلا اخلاقش با شما خوب نیست یا چی اگه پولتو جایی دیگه واسه کسی دیگه خرج میکنه تو هم حق داری ولی اگه واسه زندگیت خرج میکنه باید سازش کنی ازش بخوا مثلا واست بیمه عمر باز کنه یا بگو از اداره کردن باید ماهی فلان قدر بدم جیب خرجی بزاره واست زیاد هم به روش نیا که پرو تر ازاین بشه

3 Likes

چرا حقوق داره میگه من زن کارمند گرفتم ک کمک خرجم باشه ،اگه قرار بر این وضع باشه نمیخامت و برو بیرون بخدا موندم چیکار کنم توی این زندگی ن ارزش دارم و ن چیزی برام مونده حس خیلی بدی دارم و میخام فقط تموم شه کم اوردم

3 Likes

اشتباه از من بوده ک از اول همه چزمو دراختیارش گذاشتمو و احساس مالکیت به همه چی داره گفتم بزار ماهی ۲۰۰ واسه خودم نگه دارم نگه داشتم ۷ تومن ک شد به بهونه ازم گرفتش میگم پس حداقل نصف زمینز ک داریو به اسم من بزن حقوقمو میدمت میگه زمینم خودتو خونوادتو میخره متری ۲ و خورده ایه به نامت کنم؟خیلی دلم شکسته نمیخام دیگه کوتاه بیام نمیخام بیشتر ازین خورد بشم چیکار کنم؟

9 Likes

میتونی بایه مشاوره حقوقی صحبت کنی تابتونی حقوقت وپس بگیری وزندگیتو مدیریت کنی اگرشوهرت نفهمه که چ بهتراین میشه یه جورایی مثل سیاست زنانه که بدونی چطوری حقتوازشوهرت پس بگیری

2 Likes

سلام عزیزم
به مامی گپ خوش اومدین :rose:
خیلی متاسفم برای این اتفاق، به نظرم باید حتما با یه مشاور مشورت کنید
انشالا بهترین راه حل رو پیدا کنید و زندگی تون بهتر بشه

8 Likes

یه مشاوره تلفنی هست جدیدا توتلویزیون تبلیغ میکنه ببین میتونی باهاش ارتباط برقراکنی ومشکلتو بگی شاید بتونه مشکلتو حل کنه

2 Likes

واقعا متاسفم براش ک بخاطر شغلت و پولت باهات ازدواج کرده همچین مردی ارزش تف کردن هم نداره ولش کن برو از چی میترسی خودت حقوق داری دوماه حقوقت ندادی کتکت زده معلوم نیس پول هایی ک دادی صرف چه کارهایی کرده

5 Likes

چقد مسخره اس که یه مرد چشمش به یه تومن دو تومن خانومش باشه.حقارت یه مرد رو نشون میده.تازه دست بزنم داره.والا خوب کنار اومدی باهاش تا الان

5 Likes

حتماکارنمیکنه مثل زن میاد پول توجیبیشو ازاین میگیره بعضی مردافکرمیکنن شوهرکردن نه اینکه زن گرفتن خودشونو محتاج جیب زنشون میبینن

2 Likes

خیلی مردا به خاطر شغل با خانومشون ازدواج کردن
واین خیلی بده
شما که معلم هستید چرا ظلم رو تحمل میکنید
من اگه تو شرایط شما بودم یه لحظه هم نمیموندم

2 Likes

تو که خودت حقوق و پشتوانه داری حمایت پدر مادرتو میخوای چیکار؟ جدا بشی مجبور میشن حمایتت کنن
تو فقط از خونت نرو
قبل اینکه دادخواست طلاق بدی عقدنامتو ببر محضر بگو میخوام مهریمو بذارم اجرا تمام حسابا و اموال شوهرتو توقیف کن
بعد برو پزشکی قانونی بابت کتکایی که زده نامه بگیر و ازش شکایت کن

13 Likes

نمیدونم دلت به چیه شوهرت خوش کردی ک موندی برده اش ک نیستی ک تمام زحمتی واسه کارت می کشی بدی بهش نگران پدر و مادرت نباش توی یک رابطه بد بمونی خودت اسیب می بینی

4 Likes

یبار ک دعوا کردیم کلیدای خونرو برداشت و درو روم قفل کرد من کوتاه اومدم و تموم شد،الانم تمام حرفم ی پشتوانست ک برای اینده داشته باشم سر همون این بحث به اینجا کشید کتکاش جاش نمونده
قبلا ک یبار زده بودو بیرونم کرده بودم جاش مونده بود رفتم نامه گرفتم دادم وکیل دست وکیله
منتها باز کوتاه اومدمو برگشتم خودشم ازون نامه چیزی نمیدونه نمیدونم دیگه بدرد میخوره یا ن ،مال دو سال پیشه

3 Likes

بخدا شاغل بودن خعلی سخته…پریود میشی باید بری.حال نداری باید بری.گشنه ای باید بری.مریضی باید بری.خوابت میاد باید بری و …فک کن لذت اون پولی که خودت با زحمت در میاری رو,نبری.جاش کتک بخوری از یه نامرد.خعلی صبوری که تا الانم پاش نشستی

12 Likes

واقعا

معلومه بدرد میخوره سریعتر خودت از شرش خلاص کن یعنی چی ک من تورو بخاطر حقوقت میخوام بگو صدسال سیاه میخوام منو نخوای واقعا اعصابم بهم ریخت

4 Likes

عالی گفتی باهات موافقم

1 Like
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.