قيمت نجومي و افسار گسيخته طلا و سكه

سلام بچه ها
هر روزي كه قيمت طلا را چك ميكنم 1 سري اعداد عجيب و غريب ميبينم.
قيمت ها بصورت افسار گسيخته بدون هيچ منطق و فرمولي دارند سر به فلك ميذارند. الان كه اين تاپيك را زدم قيمت هر گرم طلاي 18 عيار 2521100 ريال و قيمت هر سكه امامي 28190000 رياله البته نميدونم وقتي شما تاپيك را ميخونيد چقدره!!!
دوست دارم نظرات شما را بدونم و اينكه ايا كسي در اين بازار سرمايه گذاري كرده ؟

وحشتناکه :fearful::fearful::fearful: مخصوصا ما که مجلس پیش رو داريم و خانواده داماديم :sob::sob::sob::sob:

1 Like

عزیزم بنظرم اگر میخواید چیزی بخرید همین الان بگیرید قیمتا رو ب افزایشه. حتی اوراق سکع تحویل شهریور الان تو بودس داره به ۳ تومن معامله میشه.
حتی بنظرم الان سکه بگیرید بعد که میخواید سرویس بگیرید سکه ها را همونروز بفروشید.
چون نگهداشتن پول به صرفه نیست

آره،باید بگیریم چاره ای نیست

1 Like

ب افق خیره خواهم شد :)؛

1 Like

حالا ب افق خیره شی مشکلی نداره مراقب باش تو افق محو نشی :laughing::laughing::laughing::laughing:

کرم ضد محوشدگی میزنم که محو نشم :joy::joy:

1 Like

اگه کرم با دلار بره بالا اونم فکر نکنم بتونیم بخریم

2 Likes

که رفته :confounded::confounded::confounded:

1 Like

بقال سر کوچه ام قیمت لواشک دست سازای ننه اش را با دلار پایین بالا میکنه.
والااااا

من که زیاد حال این چیزارو ندارم ولی شوهرم همیشه چک میکنه اینو موندم طلا بخری هی گرون میشه ولی بفروشی همونه تازه ضررم میکنی :neutral_face:

:joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy:

عزیزم اگه واسه پس انداز قراره طلا بخری سکه یا شمش خوبه. اما واسه مصرف سعی کن طلایی بخری که مزد ساختش کم باشه.

1 Like

اخ اخ من اون همه پولم کجا بود شمش یا سکه بخرم اخه ولی مرسی از راهنمایت :joy::joy::joy::joy:

اندازه پولی که داری بهت شمش میده

تو این وضع با پول مامگه یه اونس بشه خرید

1 Like

همینو بگو :neutral_face::neutral_face::neutral_face:

من همین طلاهای که دارم دلم نمیاد دست بزنم خخخ

۱ اونسم خوبه والا

چرا؟؟؟

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.