تصمیم دارم باردار بشم

سلام خسته نباشیدمن ۳۴سالمه ۷ماهه ازدواج کردم جلوگیری نداشتم ولی هنوزباردارنشدم میشه کمکم کنی

1 Like

توروخداکمکم کنیدخانمهای عزیز

1 Like

باید صبر کنی خیلی ها شرایط تورو دارن مشکل ندارن و بارداریشون دیر اتفاق می افته

2 Likes

اخه همه ای ازمایشهاروانجام دادم سونودادم ازرحمم هم سونودادم ولی هنوزنشدم

1 Like

استرس داشته باش ان شاالله بسلامتی میشی.

1 Like

استرس اصلا نداشته باش.

1 Like

عزیزم هرچی صلاح و.مصلحت خدا باشه همونعزیزم پیش میاد معمولا میگن تا یکسال باید صبر کرد بعدش به دکتر مراجعه کرد واسه درمان

2 Likes

همسرتون چطور
ايشون هم حتما ازمايش اسپرم بدن.

2 Likes

عزیزم نگران نباش خیلی ازماها اینجامنتظره اگ سالمی ومشکل نداری خودت وهمسرت پس فقط باید توکلت بخدا باشه

1 Like

من استرس نداشتم یه مشکلی برام پیش امداسترس خیلی بدی توجونم افتادخداروشکرالان خوب شدم ولی توخونه که تنهام نمیترسم وقتی همسرم میادخونه من داخل اتاق یااشپزخانه هستم همسرم میادبدجوری میترسم نمیدونم چرا

3 Likes

قرصی هم استفاده میکنیدیانه

1 Like

یعنی زمانی میترسی ک شوهرت یدفعه ازپشت سرت میاد؟

1 Like

همسرم نمیره میگه من سالمم

2 Likes

خسته نباشه ازکجا معلوم سالمه

2 Likes

اره سانازجون خیلی بدمیترسم

2 Likes

شوهرت رو راضی کن بره آزمایش بیشتر از
50 درصد مردا کم تحرکی اسپرم دارن

3 Likes

عزیزم بهش بگو بی صدا پشت سرم ظاهرنشو ک نترسی خب یدفعه مشغول کاری ذهنتم صددرصدمشغوله یهو ی نفر پشت سرت ظاهرمیشه ادم میترسه.بهش بگو از دور ک داری میایی باحرف زدن بیا ن یهو

2 Likes

نمیدونم والله الان زیرنظردکترم البته ازروزاول ازدواج زیرنظردکترم اون دکتری که من میرفتم خیلی خوب بودهمسرم دکترمواین ماه عوض کرده میگم این دکتروخودت انتخاب کردی داره میگه بایدتوام ازمایش بدی میگه من نمیتونم برم نشون دکتربدم گفتم من چجوری نشون دکترمیدم گفت شماهافرق دارین نمیره دکتر

2 Likes

لیلاجون بهش میگم ولی دادوبی دادمیکنه مگه بجزمن کسی تواین خونس ‌که تومیترسی

1 Like

نمیخاد ک نشون دکتربده خودت ب دکترت بگو براش بنویسه ی ازمایشگاهی ک ۱۰دیقه باخونت فاصله داره انتخاب کن ظرف نمونه رو از ازمایشگاه بگیر بعد خودت نمونه رو ببر تحویل بده

2 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.