سلام بیایدیکم دردودل کنیم

دلم گرفته خیلی خاطرات بدی دارم که گاهی میادجلوچشمم همشم مربوطه به مجردیم راستش خجالت میکشم تعریف کنم بیایدحرف بزنیم دلمون بازشه ازخاطرات خوب وبدتون بگید🙂

همه خاطرات بد و خوب دارن
اما بهتره خاطرات بد و فراموش کنیم چون بیشتر ازارمون میده
درس گرفتن ازشون خیلی خوبه اما یاداوری نه
خاطرات خوب و دریاب با اینکه کمه و داره به سمت انقراض میره😂

1 Like

عزیزم اگر فکر می کنی با گفتنشون سبک میشی بگو هیچ اشکالی نداره. ما در مورد کسی قضاوت نمی کنیم، البته باید یاد بگیریم که قضاوت نکنیم. هر کسی ممکنه اشتباه کنه یا اتفاق بدی براش بیفته و خاطرات بد داشته باشه.

3 Likes

:+1::+1::+1::+1::clap:نیلوفر جون،همه انسانيم دیگه خطا کردیم ،بی خیال اذیت نکن خودتو

3 Likes

:smile::smile::smile::smile:درچه حالی چخبرا؟

من دیشب دلتنگ بودم گریه میکردم تازه آخه پریود شدم،دلتنگ خواهر برادرمم

2 Likes

آره میدونم همه خطادارن دیگه

خوبم عزیزم
خودت خوبی؟
با هوای گرم چیکارا میکنی😖

1 Like

عزیزم خودتو اذیت نکن همه ی ماها خاطرات بد داریم هم خوب بهتره به خاطرات بد فکر نکنیم

1 Like

همش شیطنت های زمان مجردیه همش تواین فکرم که یعنی اگریکی وابستت شده باشه وتونخوایش اون نفرین کنه نفرینش میگیره؟ آه بکشن چی؟

وای منم وقتی پری میشم افسرده میشم درحدالمپیک😅دلتنگ واسه چی مگه تویه شهرنیستید؟

نه عزیزم اگه قرار بودبانفرین کردن کسی حال ما بد بشه که دیگه هیچ ادم شادی وجود نداشت

1 Like

خوبم قربونت خداروشکرکه خوبی هواافتضاحه که صبح تاشب شب تاصبح کولردیگه کولرجواب نمیده بایدفکراسپیلت باشیم

نه این دوتا اومدن تهران من مشهدم :sob:

1 Like

فکرنمیکنم مثلابایه آهنگ میادتوسرم

آهنگ رو عوض کن خب خواهر جان :joy::joy::joy:

1 Like

خداروشکرانقدتوفکراین میرم که نگوهمش حرفاش توسرمه میگم نکنه خدایی نکرده پاپیچ شوهرم شه

بچه ها من تو دوگانگی گیر کردم😆
خیلی کارا دارم و نمیدونم کدوم و انجام بدم
از یه طرف میخوام همرو با هم انجام بدم

1 Like

ای جونم اخی عزیزم غصه نخور

عزیزم درکت میکنم چون منم خودم بعضی وقتا اینجوریم نگران نباش یه دورست زودتموم میشه

1 Like
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.