نی نی های آبانی که خیلی ووووول میخورن

سلام مامانا شما هم نی نی هاتون زیاد وووول مخوره من وقتی شوهرم صداش میزنه بیشتر تکان مخوره خودشو لوس میکنه این تجربه رو واسه همه ارزو دارم

3 Likes

نی نی آبانی منم شیطون بلا شده جدیدا خانومممم:stuck_out_tongue_closed_eyes::stuck_out_tongue_closed_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

1 Like

ترنم منممممممم اینجوری شده دورش بگردم الهییییی:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:چندشب پیش به پهلودرازکشیده بودم فیلم میدیدم انقدوول خوردکه مجبورم کردبلندشدم ونشستم تاساکت شد:sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile::rofl::rofl::joy::joy:

2 Likes

نه اینکه دیر تکان خورد حالا داره جبران میکنه دختر من ۲۳هفته تکوناش شروع شد

1 Like

اره دقیقامنم همینومیگم:rofl::rofl::rofl:.واسه منم ازهفته ۲۰یا۲۱تازه شروع کردوول خوردن ازحدودهفته ۲۴هم ازروشکمم مشخص شد

خیلی دوست دارم بدونم دقیقااون توچیکارمیکنه:sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile::grin::grin::grin::grin:

خدا حفظش کنه عزیزم

شما چند ابانه زایمانتون؟ من ۲۳ابان زده

1 Like

همچنین عزیزم:kissing::kissing::kissing::kissing::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

اِ واسه منم گفته ۲۶تا۲۸ ابان.:heart_eyes:

اره دیگه تا اخر ماه متغیره انشالله فقط به سلامتی باشه مال من تجربه اولمه بعضی وقتها که فکر مکنم موهای بدنم سیخ میشه

1 Like

کلاس های زایمان هم فرستادنتون

انشاءالله.
من خودم گاهی هنوزم باورم نمیشه:heart_eyes:فقط خداخدامیکنم بگذره ببینمش:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

دختره مال شما هم

1 Like

نه فعلادکترندارم!دکترم ازایران رفت حالاموندم بدون دکتر.نزدیک۱ماهه نرفتم پیش دکتر اون بارم که رفتم چیزی بهم نگفت

اره عزیزم

شماچندسالته دوستم؟

اهان به سلامتی باشه عزیزم اصلا کلا بارداری دختر خیلی سنگینه چند لحظه که دراز میکشم عضله پشتم و کمرم میگیره از الان کمر درد هم دارم

2 Likes

۲۷سالمه

1 Like

منم گفته۸/۸/۹۸ حالا تا کی بشه زودتر دیرتر:stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye:

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.