شوهرم بداخلاق شده

شوهرم خیلی عوض شده خونه مادرم نمیاد خونه اقوام نمیاد هرچی بهش میگم بخر یا انجام بده همش میگه نه
چه کنم یکم به حرفم گوش بده؟

2 Likes

شما همراهیش میکنی وقتی میخواد بره خونه اقوامش؟
هر چی بیشتر به مردا پیله کنی بدتر میشن
خواسته هاتو یه بار مطرح کن بعدش خودتو بزن به بیخیالی میبینی که جواب میده

3 Likes

خواسته هامو که روز ی صد دفعه هم تکرار کنم بازم فراموش میکنه و اهمیت نمیده
خاله های منم عمه های شوهرم هستن میگم بریم خونشون میگه خوشم نمیاد ازشون

1 Like

صبر فقط صبر راه حله

1 Like

با هم دوستانه حرف بزنید
وقتی حالش خوشه نه وقتی خسته و عصبیه
ازش بخواه دلیل تغییر رفتارشو بهت بگه

2 Likes

هیچ وقت نمیتونم درست باهاش حرف بزنم یا مغازه است یا کنار تلویزیون و گوشی یا خواب هر موقع خواستم حرف بزنم یکی از این بهانه هارو میگیره منم اینقدر بهم فشار میاد که گاهی و قتل تو عصبانیت تند تند حرفا مو میزنم خالی شم اونم اهمیت نمیده

1 Like

شما ک میدونی جوابش ن هست یکجور سوال بپرس ک نتونه ن بگه مثلا بگو شب وقتت ازاده خونه مامانت بریم یا خونه مامان من ؟ من دلم واسه هر دوشون تنگ شده هر کدومشو تو بگی بریم

1 Like

اگ هیچ جا نمیاد خودت برو بهش بگو من تنهایی دلم میگیره

1 Like

میگه ن خستم
خونه مامان خودش که باهمیم طبقه بالا ما زندگی میکنن خودش طاقت یک روز دوری از مادرشونداره
میگم بریم مسافرت دوتایی میگه ن با مامانم اینا قرار بود بریم قشم گفت ن ولی دیشب به مامانش گفت مادر بریم قشم خیلی عصبی شدم که از مامانش اجازه میگیره و حتما باید اون باشه و تنها نریم هیچ وقت مسافرت تنها نرفتیم

1 Like

موقع عصبانی هستی باهاش حرف نزن بدتر میشه میخوای حرف بزنی از محیط شلوغ دور شو مثلا تلویزیون خاموش کن ۲ تا چای بیار کنارش بشین با ارامش قبلش حرفات روی کاغذ بنویس بعد یک مرور کن هرچی برات مهمه بهش بگو موقع دونفره تنهایین شوخی میکنی می بینی اخلاقش خوبه بهش بگو ن موقع از سرکار اومده

بدتر از همه اینه که من تنها خوشم نمیاد دوست دارم اول زندگی با شوهرم بریم بیرون
یه هفته پیش همراه مادرم رفتم عروسی طرف کرمانشاه یک هفته طول کشید تا برگشتیم از اون روز تا میگم بریم جایی میگه ولگردی😢تو

1 Like

ببخشید اینو میگم ولی شوهرتون از مردانگی فقط مرده انسانیت نداره مثل لات های سرمیدون حرف میزنه واقعا ببخشید شرمنده اگ ناراحت شدین اول باید روی طرز حرف زدنش و تربیت ش کار بشه اگ دوران عقدی هستی با همچین مردی ک خیلی مامانیه و لوس یکم بهتره منطقی به زندگیت برای ادامه ش فکر کنی زندگی با این مردا واقعا سخته

والا مردم از زن گرفته تامرد خیلی زودرنج شدن خیلی زودعصبی میشن ازبس مشکلات اقتصادی زیادشده رو روابط خانوادگی هم تاثیرمیزاره.مردم دیگ حوصله خانواده رو ندارن‌همع پناه میبرن ب موبایلاشون فقط عکسای ب ظاهر خوشبخت بقیه رو لایک میکنن.سعی کن ی کم باارامش رفتارکنی شاید ی چندوقت دیگ بهتربشع

ن اتفاقا شوهرم یه مرد فرهنگی و خیلی ادب و شعور ولی تازگی این حرفا رو میزنه
اذداج کردم و یه بچه سه ماهه داریم

آره واقعا بیشتر بحثمونم سر اقتصاده
وضع مالی خانواده هامون تقریبا یکی هست ولی خانواده شوهرم اصلا به لباس و اینجور چیزا اهمیت نمیدن فقط خوراک و مسافرت طوری که هر تابستون کل ایرانو میگردن ولی ما ن من تو خونوادم هر ماه لباس و کفش و لوازم آرایش اینجور چیزا از روزی اومدم تو خانوادشون هفت هشت ماهی یه دست لباس اونم به زور لوازم آرایشم و از مادرم میگیرم لباسم گاهی وقتا مادرم میگیره

پس عزیزم شوهرت ی کم تو خرج کردن خسیسه شاید توخورد وخوراک نباشه ولی توخرج کردن شخصی خسیسه ولی خب ی زن احتیاج ب اینایی ک گفتی داره.وقتی حقوق میگیریدبهش بگو چ چیزای لازم داری اگ عادت کنع ب اینک خانوادت بهت لوازم ارایش بدنو لباس برات بگیرن دیگ عوض بشو نیست ها

ازقبل اینجوری بود یا جدیدا اینطوری شده؟

عزیزم بهش بی محلی کن ک فک نکنه خیلی کاراش روت تاثیرداره کاری کن فک کنه کاراش برات طبیعیه خودش خوب میشه هرچی ب مردپیله کنه پرومیشه ک مثلاکی هست

چه شبیه همن خانواده هامون دقیقا مثل من و شوهرم

شوهر من خونه هیشکی نمیره نه اقوام من نه اقوام خودش فقط خونه مادرم گاهی و خونه پدرش هر روز
منم خودمو زنجیر اون نکردم هر جا بخوام برم بهش اطلاع میدم و تنها میرم

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.