خیلی دلم گرفته

سلام خانما
کسی هست؟
خیلی دلم گرفته
حوصله هیچ تفریح و کاری رو ندارم
دلم بچه میخواد
چشام فقط زنای حامله رو میبینه
فقط حسرت میخورم
این ماه هیچ فولیکول غالبی نداشتم
فقط دارم ماه رو میگذرونم الکی.
هیچکسو ندارم حرف بزنم واسش
تا شوهرمو میگم ناراحت میشه و میگه بچه نباید انقد برات مهم باشه که گریه کنی.همش تو خودم ن
میریزم
دلم داره میترکه:pensive::sweat:

6 Likes

سلام چن سالتونه هردو چن وقت ازدواج.کردین

سلام۲۴
۴ساله ازدواج کردم
۱سال ۳ماه تو اقدامم

1 Like

سلام عزیزم حق میدم بهت
منم تکی خرداد ی بارداری پوچ داشتم ک تا ۸ هفته سقط شد همزمان با دوستان دیگا حامله بودم ولی برا من سقط شد واقعا سختم بود وقتی میرفتم بیرون با دوستان باردار یا دوستانی ک بچه داشتن همش میرفتم توی فکر میگفتم ینی خدا به منم میده؟میگفتم کاش پوچ نبود کاش سقط نمیشد!!!همش این کاش ها اعصاب برام نزاشتن از هر جا برمیگشتم پنهونی یا شبا قبل از خواب گریه می کردم الانم ک رفتم عکس رنگی گرفتم زده رحم دو شاخ امروزم نوبت دکتر دارم برا عکسم نمیدونم چی میشه دیگه!بقیش دست من نیست !یا بچه دار میشیم ک چقد عالی!یا هم با تاخیر!یا هم دیگه نمیدونم چی بگم !زندگی همینه توام کنار بیا ان شا الله هر چه زودتر صاحب ی نی نی سالم و خوشمل میشی

1 Like

عزیزم توکلت به خدا باشه…
هیچ چیزیو زوری از خدا تخاه شاید اون موقع صلاحت نباشه…قسمتت باشه خدا دریغ نمیکنه بهترینو میخاد برای بندش…
دلت که گرفت دو رکعت نماز بخون دعا بخون سر سجاده با خدا درد و دل کن…
خدا شنوای داناس عزیزم.

1 Like

ان شاالله به هممون بده گلم
ممنون از دلداریت و انرژی دادنت
رحم دو شاخ خوب نیست؟

بخدا به زور نخواستم
فقط دیگه تحمل انتظار رو ندارم
یه چند روز خوبم
دوباره میشه صفر
بی انگیزه و بی انرژی

2 Likes

منم به فکر عکس رنگی هستم
چطوریه عکس رنگی میشه توضیح بدید از اول تا اخرشو؟قبلش چی کار کردی.روز چندم رفتی.بعدش چیکار کردی

ن بستگی داره از کدوم نوعش باشه از شدت کم هست تا شدت زیادش ک باعث سقط های مکرر میشه
میگم چطور تا الان دکترت نفرستادتت عکس رنگی؟؟؟شاید لوله هات گرفته باشن ؟تا حالا از دکترت نخواستی برات عکس رنگی بنویسه؟پیگیری هاتو عقب ننداز در کنار اینکه صبر میکنی دنبال علت هم باش شاید با یک پیگیری ساده حل شه مشکلت

منم ماه پیش بشدت اعصاب و روانم بهم ریخته بود به حدی که یک روز کامل گریه میکردم از صبح تا شبش همش چشمم اشکی بود…
بنده خدا شوهرم همش آرومم میکرد میگفت شاید صلاح نیس…
درسته عزیزم انتظار خیلی سخته درکت میکنم ولی چه میشه کرد…
هرچی خدا بخاد…

حالا گفتم دکترمو عوض کنم.و خودمم از دکترم بخوام واسم بنویسه
میگم همون جا که سونوگرافی میریم عکس رنگی هم میندازن؟

الهی خیلی زود نتیجه ببینی عزیزدلم.واقعا خداباید واسه همه سرنوشت خوب رقم بزنه

1 Like

من خودم نخاستم توی سونوم زده بود احتمال رحم دو شاخ دکترم گفت برو عکس رنگی ک مطمئن شیم چون با سونو مشخص نمیشه باید دکتر بنویسه برات ،دو روز بعد از پاکی کامل (که میشه ۹ تا ۱۱ دوره) میری انجام میدی از سه روز قبلش تا سه روز بعدش هم باید قرص داکسی سیکلین ک دکترت برات مینوسرو بخوری

انشاالله همه زود و با مصلحت خدا نتیجه ببینن…
من همیشه واسه همه دعا میکنم همه منتظرا چشم به راه ها…
انشاالله دامن همه سبز بشه عزیزم…

1 Like

چندماه دکتر سونو نوشته انجام دادم و فولیکول ۱۸.۱۹هم داشتم ولی نشده…
درد داشت خیلی؟

تو مراکزی که سونوگرافی میگیرن عکس رنگی میندازن؟من حتی نمیدونم کجا میندازن
چقد طول میکشه؟

اگه دیدی دکتر بیخیالیه عوضش کن برو دکتر دیکه بگو این مدت اقدام کردم جواب نگرفتن عکس رنگی بنویسید
مراکزی ک رادیولوژی دارن انجام میدن
من موقع عکس خانومه میگفت لوله هات بسته ان ک باز شدن

مراکزی ک سونو گرافی، رادیولوژی و MRI دارن

ان شاالله پس لوله هات باز شدن سریع نتیجه میگیری.خیلی از دردش میترسم😔

ممنون عزیزدلم.مهربونا

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.