آمپول گونال اف 300

سلام،کسی از دوستان ازین آمپول استفاده کرده؟

این همون امپول سینال اف هستش؟ اگر بله، من تازه این ماه دکتر بهم داده بعد پریود باید بزنم، منتظرم پریود شم

نه عزيزم فرق میکنه

من زده بودم

شادي جان مال تو پودري بود يا نه؟ قلمه تنظيم میشه دیگه؟

1 Like

اره فكر كنم راستش دقيق يادم نيست
سفيد رنگ بود
شوهرم باآب مقطر مخلوط مى كرد و مى زد

من امشب نزدیکی دارم شیاف پروژسترون رو بعد نزدیکی استفاده کنم یا قبلش

من شياف رو شب موقع خواب ميزاشتم

بعدش

سلام عشقم،خوبی ،نوشین من از این آمپول زدم،خیلی هم زیاد،آمپول گونال اف کلا پودریه که با مایع داخل سرنگ مخلوط میشه،زدنشم قلق داره،یهنی هرکسی نمیتونه بزندش،به من اینطوری گفتن،چون حاوی باکتریای فعاله که باید جوری بزنن که اون باکتریا زنده وارد بدن بشن،واسه منو متاسفانه همه رو اشتباه زدن،اثری هم رو بدنم نزاشت

سلام باران جونم،نه اينا قلمی هست پودر نیست،ولی سر یه ساعت خاص باید بزنی به من گفتن بين6,7عصر

1 Like

نه من خودم برای شوهرم زدم.تازه هم امپول زدن یاد گرفتم:sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile:

1 Like

آره به منم گفته بودن باید سر یه ساعت بزنی،من پنج سال پیش زدم،این مدلیشو ندیدم،من از تهران میخریدم،همه داروخونه ها نداشتن

آفرین بر تو :joy::clap::clap::clap:

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.