کیا هفته اول شهریور موعدشونه؟

بچه ها تا کی اقدام میکنید؟ چند روز مونده به پریود دیگه اقدام نمیکنین؟

2 Likes

سلام من معمولا ۱۰ تا ۲۰ سیکلم یه روز در میون رابطه دارم سیکلم هم ۲۷ روزه است

2 Likes

من دو شهریور🙋

3 Likes

منم ۶ شهریورم
دیشب شب چهاردهم بود و اقدام داشتم
نمیدونم خدا چی میخواد
انشالله این دفعه جواب بگیرم

3 Likes

من این ماه۱۵/۵پری شدم حساب کردم ماه بعدی۱۰/۶پری میشم

3 Likes

ای جانم منم ۳ شهریورم انشالله این ماه خوش خبر باشی

4 Likes

خدا صلاح بنده هاشو میخواد انشالله که خیرش برامون اتفاق بیفته تو همین ماه

4 Likes

اقدام کن انشالله که این ماه نی نی دار بشی :kissing_heart:

2 Likes

منم ماه پیش ۳شهریور بود ولی حس میکنم تاریخش انگار دقیق نی اخه ابجیام چندروز خونم بودن همش شک دارم ۳بود۴بود

1 Like

ماه پیش ۳مردادبودی؟من ۳۰ روزه هستم و از فروردین تا حالا هرماه سوم هر ماه پریود میشم

1 Like

ن من ماه قبلی دورم ۳۶روزه یابیشتربود

2 Likes

تاریخ پریودت رو یادداشت کن یا تو اپلیکیشن flo بزن که دستت باشه روزات و بدونی هرماه چندم شدی

1 Like

من نامنظمم عزیزم ماهی ک اقدام میکنم حتما میرم سونو انجام میدم بدون سونو اصلا نمیرم واس اقدام

2 Likes

خیلی خوبه که پیگیری عزیزم. من به جز بار اولی که واسه آزمایشات روتین قبل بارداری رفتم دیگه نرفتم‌ خیلییی تنبلم تو دکتر رفتن و کلا سختمه. هر ماه میگم ماه بعد میرم ولی بازم تنبلی میکنم

1 Like

اگه این ماه هم نشد باید حتما برم دکتر. خیلی بده این عادت بد دکتر نرفتن

2 Likes

حتما برو پیگیری کن نباید بیخیال باشی اگ نی نی میخای.من اگ نرم نمیدونم سایز فولیکولام چطوره چون تنبلی دارم باید تحت نظرباشم بخدا هزینه هام خیلی بالاست ولی چاره چیه.الان اگ این ماه جواب نگیرم میخام برم عکس رنگی بگیرم

2 Likes

اره بدون دکتر نمیشه

1 Like

درسته حق با توئه عزیزم باید برم. شما کار خوبی میکنی انشالله همین ماه نتیجه بگیری عزیزدلم

2 Likes

قربونت برم‌فداتشم انشالله توم نتیجه بگیری کارت ب دوا ودکتر نکشه

2 Likes

این ماه بخاطر شرایطمون فقط ۳بار اقدام کردیم حالا نهایت یه بار دیگه فرصت بشه تا خدا چی میخواد که اگه بخواد همون یه بار هم میگیره

2 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.