اخلاق شوهر

سلام اینجا اخلاق شوهرتون چطوره دوستش دارین و از چه رفتاریش بدتون میاد

4 Likes

من شوهرمو دوست دارم . خیلی دلسوزمه و الان که باردار کمک حالمه .بنده خدا فعلا چون از بوی غذا بدم میاد همش آشپزی میکنه .خدا خیرش بده .با بداخلاقی هامم میسازه .

13 Likes

چه عالی شوهر منم اشپزیش از من بهتره توی کارهام کمکم میکنه اما اخلاق بدش اینه ک خانواده خودش خیلی دوست داره به همه دوس داره کمک کنه بعضی وقتا از این لحاظ ضربه میحوره

8 Likes

من شوهرم زیادخانوادا دوسته و اخلاقش یه مقدارتنده دوستدارم من گوش به حرفش باشم اما من دوستدارم حرف خودم باشه گاهی ازش متنفرمیشم گاهی عاشقش:smiley::smiley::smiley::smiley:

5 Likes

من وقتی به حرفش گوش میدم خیلی مهربون میشه

4 Likes

خداروشکر من شوهرم خیلی خوبه اخلاقش گاهی هم یه اخلاقایی داره اذیت میشم مثلا خیلی کینه ایه ولی دلم رحمه خیلی کارهاشم بدون فکر میکنه و ضربه میخوره ولی خداییش بیشتر وقتا حرف حرف منه در کل عاشقشم

3 Likes

جان دلم بگه براتون :smile:
بسم الله الرحمن الرحیم
اوایل ازدواج چون من یه ماه بعد از عروسی باردار شدم
همسرم عییییین یه فرشته بود واقعا احساس میکردم رو ابرام :sunglasses: بیش از حد کمک حالم بود درک میکرد و نه تنها زحمتی برام نداشت کارامم میکرد من ویارم بد بود سه ماهه بودم پدرم فوت کرد کلی غم داشتم اما شوهرم صبوری کرد و با تمام حالتای بدم کنار میومد حتی ویارم ب بوی خودشم بود بیچاره روزی دو بار دوش میگرفت اما بی فایده …کلا من خیلی دوسش دارم مرد مهربونیه اما یکم مغروره قهر ک بکنیم زیاد پیشقدم نمیشه
و از اونجایی که تو دعوا و بحثامون سکوت میکنه و من حرف میزنم در نهایت منم ک از حرفام پشیمونم و اشتباه بیشتر به گردن منه و ناچارا باید برم طرفش چون خودم حقو بش میدم
خوبی هم که داره اینه من هر چی غر بزنم آستانه تحملش بالاست.خودم اگه مرد بودم و جاش بودن زنمو زنده نمیزاشتم :sweat_smile: از بس گاهی زیاده روی میکنم
اما بنده خدا خیلی صبوره یا بهتر بگم خونسرده :expressionless:
دیگه خوبی که داره دلسوزه دوستم داره خدارو شکر نجیبه و چشم دلش خیلی پاکه(ماشالله لا حول والله قوه الا باالله العلی العظیم )

حالا بگم از بدی هاش:triumph::grimacing::angry:
آقا زیاد اهل مهمانی و شب نشینی نیست
فقط,هر روز بخاطر شرایط مامانم که تنهاست و منم وابستم میریم خونه پدریم به مادرم سر میزنیم یه یه روز در هفته ام میریم خونه پدری ایشون
اهل مسافرت نیست😢 بهانه میاره که بچه کوچیک داریم و چون خییییییییلی روش حساسه بیچاره شدیم خلاصه دو ساله جز اصفهان که خونه داداشمه رنگ.مسافرت ب چشم ندیدیم😣
اهل پارکم نیست
تو مهمونی دادن و مهمونی رفتن معذب و کم رو
با اینکه خیلی ولخرجه ولی این مشکلو داره
گاهی طعنه میزنم که لابد خسیسی
اما خداییش خسیس نیست
رو بچه داری حساسه کلافم کرده الان یکم بهتر شده اما اوایل از سر کار برمیگشت میپرسید بچه رو شیر دادی عوض کردی :expressionless:
دررکنارش خیلی کمکیم بود خدایی
خیلی شب بیدار میموند بی خیال نبودتو این مقوله
اماتوحه ب من با اومدن بچه کم شد متاسفانه
چقدرررررر غصه خوردم منم عاطفی

ی اخلاق بد دیگه ام داره :pensive: تو این میخوام دلداریم
بدید
من چون خودم شاغلم و خدارو شکر دستم تو جیبمه
زیاد به فکر نیست بگه چیزی احتیاج داری یا نه
گاهی البته میگه بریم خرید بکن اما همیشگی نیست یا ماهانه اصلاااااااا
اما تو خورد و خوراک شدیدااااا لارجه
خیلی غصه میخورم
دعوا راه میندازم
ک بی مسئولیتی بی خیال شدی چون من خودم پول دارم
اما این درست نیست من دلم میخواد احساس بکنم برات مهمم.اما زیاد تاثیری نداشته
خدایی من احتیاج ندارم اما خوب دلم میخواد :see_no_evil: :woman_facepalming:

خلاصه جانم براتون بگه این بود شرح ماوقعه همسر بنده :laughing:

7 Likes

بهش بگو هرچی احتیاج داری خواسته هات باهاش درمیون بزار بگو دوست داری بهم بیشتر توجه کنی من خیلی دوستت دارم اما از وقتی بچه اومده احساس میکنم یکم توجه ات بهم کم شده دستشو بگیر باهم برین خرید یا مثلا بگو فلان رنگ بهم میاد برام روسری بگیر براتون به سلیقه خودش هدیه بگیره بچه تون یک مدت بزارین مثلا خونه مامانتون دوساعت دونفری برین بیرون خوش باشین هرماه باهم قرار بزارین یک مقدار پول واسه خونه به شما بده ک فقط شما استفاده کنید و حق پس گرفتنش از شما نداشته باشه

3 Likes

هلیا جون کلا مرد خوبیه
نمیدونم چرا احساس میکنه
من بهش نیاز ندارم
شاید چون درآمدم از خودش بیشتر میشه گاهی
چون من کارم درآمدش ثابت نیست
اما همسرم کارمنده

2 Likes

شغلاتون چیه مگ گلم

1 Like

میتونی کارای‌عادی ک خودت میتونی انجام بدی بده اقاتون انجام بده توی جمع مورد خطاب قرارش بده بهش بگو برام مهمی و بهت نیاز دارم کلا هرجا رفت باهاش برو اگ هم میتونی یک مدت سرکار نرو اگ پرسید چرا بگو دلم واست تنگ شده کلا روی مخش کار کن

2 Likes

من مهدکودک دارم عزیزم

2 Likes

مرسی گلی
انجام دادم
اما بازم امتحان میکنم😊

2 Likes

امیدوارم نتیجه بگیری عزیزم منم مربی مهد کودکم در حاضر دانشجو تربیت معلم

2 Likes

عزیزدلم
موفق باشی
منم کارشناس ارشد علوم تربیتی ام
مربی گری
مشاوره
و اکنون مدیر مهدکودک رو تجربه کردم
سوال داشتی بپرس فدات
خوشحال میشم کمکی بکنم

1 Like

وای عزیزم منم علوم تربیتی در حال حاضر میخونم مدرک مربیگری مهد کودک دارم

2 Likes

موفق باشی عزیزدلم

1 Like

همچنین گلم . عکس بچه تون می فرستی ببینمش اگ دوس داری بفرس

2 Likes

چشم فدات میفرستم عزیزم

1 Like

مرسی گلم ممنونم

1 Like
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.