شیر خوردن نوزاد دو ماهه از یک سینه

(Somayeh Fasahat) #1

لام.پسر دو ماه و نیم دارم.مدت سه هفته است که از خوردن شیر سینه چپ امتناع می کنه.یا خیلی گریه می کنه نگیره یا یا وقتی نوک پستان توی دهانشه حالت تهوع نشون می ده ولی از سینه راست که پر شیر تر و روون تر هست می خوره.خود شیر سینه چپ رو نمی گیره

1 Like
(مامان_سه_قلوها) #2

آخی طفلی شاید نوک سینه رو نمی تونه درست بگیره.

(goli) #3

سلام عزیزم پسرمن هم با سینه راستم همین مشکل رو داشت پوزیشن شیر دهی رو عوض کن من در حالت نشسته سمت راست بدنم متکا میزاشتم زیر پسرم و سرش زیر سینه قرار میگرفت و جواب داد و شیر خورد یکم سخته ولی ارزش داره
موفق باشی

1 Like

نه نوک مشکلی ندارم.کمی سایز و مقدار پر شدن از شیرش با سینه راست فرق داره

(Solmaz) #5

معمولا یکی از سینه ها پرشیرترهستن و نوک بهتری دارن ‌نوزاد تمایل به خوردن اون سینه نشون می‌ده که این موضوع باید از بدو تولد توسط مادر مدیریت بشه
و هرطوری ک هست کاری کنه ک نوزاد هر دو سینه رو بخوره واسه همین هیچ وقت نباید دوبار پشت سرهم از یک سینه تغذیه بشه ، اجازه بدید پسملی یکم گرسنه بمونه بعد کمکش کنید که سینه ای مقاومت میکنه رو بخوره.

3 Likes

هر کاری بگید کردم بازم اذیت می کنه نمی گیره یا کم می خوره

(Solmaz) #7

خانمی اگر نخوره شیر این سینه قطع یا کم میشه در نهایت شما مجبور میشید شیردهی را قطع کنید پس نذارید نی نی از شیر مادر محروم بشه از کسانی که تجربه ی شیردهی دارند کمک بگیر ، سینه ای که نوک نداره رو در طول روز مدام ماساژ بدید یا با شیردوش حتما بدوشید دوشیدن هم نوکشو میاره بیرون هم پر شیر تر میشه

1 Like

مشکل نوک ندارم.کلا داره کم شیر می شه.ماساژ دادم باز بمونه مجاریش تخلیه بشه شیریش ترش نشه.ولی بازم داستان دارم از هر کی فکر کنی پرسیدم.فقط مونده دکتر زنان .