شیر خوردن نوزاد دو ماهه از یک سینه

لام.پسر دو ماه و نیم دارم.مدت سه هفته است که از خوردن شیر سینه چپ امتناع می کنه.یا خیلی گریه می کنه نگیره یا یا وقتی نوک پستان توی دهانشه حالت تهوع نشون می ده ولی از سینه راست که پر شیر تر و روون تر هست می خوره.خود شیر سینه چپ رو نمی گیره

1 Like

آخی طفلی شاید نوک سینه رو نمی تونه درست بگیره.

سلام عزیزم پسرمن هم با سینه راستم همین مشکل رو داشت پوزیشن شیر دهی رو عوض کن من در حالت نشسته سمت راست بدنم متکا میزاشتم زیر پسرم و سرش زیر سینه قرار میگرفت و جواب داد و شیر خورد یکم سخته ولی ارزش داره
موفق باشی

1 Like

نه نوک مشکلی ندارم.کمی سایز و مقدار پر شدن از شیرش با سینه راست فرق داره

معمولا یکی از سینه ها پرشیرترهستن و نوک بهتری دارن ‌نوزاد تمایل به خوردن اون سینه نشون می‌ده که این موضوع باید از بدو تولد توسط مادر مدیریت بشه
و هرطوری ک هست کاری کنه ک نوزاد هر دو سینه رو بخوره واسه همین هیچ وقت نباید دوبار پشت سرهم از یک سینه تغذیه بشه ، اجازه بدید پسملی یکم گرسنه بمونه بعد کمکش کنید که سینه ای مقاومت میکنه رو بخوره.

3 Likes

هر کاری بگید کردم بازم اذیت می کنه نمی گیره یا کم می خوره

خانمی اگر نخوره شیر این سینه قطع یا کم میشه در نهایت شما مجبور میشید شیردهی را قطع کنید پس نذارید نی نی از شیر مادر محروم بشه از کسانی که تجربه ی شیردهی دارند کمک بگیر ، سینه ای که نوک نداره رو در طول روز مدام ماساژ بدید یا با شیردوش حتما بدوشید دوشیدن هم نوکشو میاره بیرون هم پر شیر تر میشه

1 Like

مشکل نوک ندارم.کلا داره کم شیر می شه.ماساژ دادم باز بمونه مجاریش تخلیه بشه شیریش ترش نشه.ولی بازم داستان دارم از هر کی فکر کنی پرسیدم.فقط مونده دکتر زنان .

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.