علائم بعد از آی وی اف

:woozy_face:خانمایی که تو این ماه ای وی اف کردن و در حال گذروندن اون دو هفته ی سختن… لطفا بیاین به هم علایم بگیم

کسی نیست ای وف اف انجام داده باشه ؟

سلام خوبی؟
میتونی بهم بگی مراحل ای وی افت چطور بود؟ مثلا اینکه چه داروهایی بهت داد؟ چقدر بعد از لقاح توی ازمایشگاه انتقال دادن به رحمت و اینا
و اگه فضولی نباشه
خودت مشکل داستی یا همسرت

سلام من 11روز که انتقال جنین دادم برا بار سوم والان علایمم بیشترم شکم درد کمر درد تکرر ادرار دیگه نمیدونم که اصلا این چیز جزبارداری حساب‌ باشه یانه برام دعا کنین جواب آزمایش مثبت بشه:pray::pray::pray:

4 Likes

اینشالله به حق این شب عزیز اینشالله

ان شاالله جواب بگیری گلم چون درکت میکنم که سخته واقعا اینجور بلاتکلیفی

چرا 3 بار ای وی اف کردین؟ مشکل از شما بود یا همسرتون!

سه بار انتقال داشتم مشکل از هردوتا مونه :pensive::pensive:

آن شاالله عزیزم

1 Like

آن شاالله گلم که خدا حرف دلم بشنو

سلام عزیزم
مراحل ای وف اف اینجوری بود که اول خودم یه سری ازمایش کامل دادم و همسرمم ازمایش اسپرم.(که خداروشکر مشکلی نداشت)اما من به خاطر حاملگی خارج از رحم لوله هامو از دست دادم و باید حتما ای وی اف میشدم خلاصه بعد از ازمایش ها دکترم دارو داد امپول سینال اف و پرگووریس و hcg که همشون تزریق ناف و بازو بودن تو اون مدت هم چند بار سونو شدم که تعداد فولیکول هام معلوم شه تقریبا 17 تا فولی داشتم که فقط ۴تاشون جنین باکیفیت شدن البته به دلیل مشکلات ژنتیکی چون‌ ما فامیل هم هستیم
فقط میتونم بگم عمل تخمک کشی سخت بود و بعدش چون کمی علایم هایپر شدن داشتم دکترم انتقال نداد و گفت دو ماه بعد انتقال و جنین هام فریز شدن
دهم مرداد انتقال جنین داشتم
خیلی انتقال راحته اصلا چیزی نمیفهمی
الان هم باید تا چهاردهم منتظر باشم بعد ازمایش بدم برام دعا کنین گرفته باشه.
امیدوارم کامل توضیح داده باشم
و اینکه هزینش هم بین ۱۲تا ۱۵ م شد.

4 Likes

عزیزم ارامش داشته باش و توکل بخدا کن
منم همین علائم های تورو دارم نگران نباش ایشالا ازمایش میدیم و مثبته🤱🏽

آره کامل بود البته من خودم تحقیق کردم ولی هایپر رو نفهمیدم چیه

زمانی که تخمک ها زیاد باشن بعد از تخمک کشی تخمدان ها به اندازه ی زیاد بزرگ و حساس میشن و شکم بزرگ میشه و در مرحله ی حاد ترش حتی شکم اب میاره به این میگن هایپر واسه همین اگه هایپر شی دکترا انتقال نمیدن میزارن یه دوره پریود شی و دوره ی بعدی انتقال میدن

2 Likes

آهان متوجه شدم مرسی گلم

خواهش ميكنم عزيزم:pray:t2::heart_decoration:

1 Like

امید بخدا گلم که دامن مارو هم خدا سبز کنه

اینشالله به حق علی که موفقیت امیز باشه برات و چشمت روشن بشه

مرسی از توضیحاتت عزیزم
من خودم مشکل ندارم اسپرم شوهرم ضعیفه

البته من دکترم گفت هزینش میشه ۱۰ت
که شهر به شهر فرق داره

دعا میکنم دامنت سبز بشه اینشالله

ایشالا هممون نی نی بیاد تو بغلمون به حق علی اصغر امام حسین.

2 Likes

انشاالله .توکل به خدا عزیزدلم.حتماااا هرچی تو دلته خدا بهت میده

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.