هماتوم و لکه بینی در هفته 14

سلام خانما یک هفته پیش خونریزی کردم البته زود مراجعه کردم بیمارستان و امپول پروژسترون زدن وشیاف دادن و گفتن استراحت مطلق و منم انجام دادم خونریزی قطع شد ولی تو کل این هفته لکه بینی قطع نشده و همچنان لک قهوه ای میبینم دوباره رفتم سونو دیروز گفتن هماتوم در ضمن من تو هفته ۱۴ بارداری هستم کسایی که تجربه دارن بیان بگن کی لکه بینی قطع میشه

گفتن اگر بزرگتر بشه خوب نیست واگر نشه به مرور زمان جذب میشه

سلام عزیزم
نگران نباشید کم کم قطع میشه
بیشتر استراحت کنید و استرس نداشته باشید چون استرس خودش باعث لکه بینی میشه. با پزشک تون مشورت کنید اگر نیاز بود شیاف رو بیشتر کنه

1 Like

دیروز که رفتم گفتن دارو همونه و همون استفاده کن من میگم چون لکه بینی قطع نشده نکنه اونم بزرگتر داره میشه

نه عزیزم اگر بزرگ تر بشه که به خونریزی می افتین

پس این لک قهوه ای مهم نیست هنو قطع نشده ؟

چرا مهمه باید کم کم قطع بشه اما تا زمانی که هماتوم هست ممکنه این لکه بینی هم باشه. باید صبور باشید و استرس نداشته باشید و به دستورات پزشک عمل کنید

ممنون خانم حکیمی عزیز

1 Like

خواهش می کنم :rose:

سمیرا جان فقط استراحت کن واسه هیچی از جات بلند نشو خوب میشی ایشالا

مهری جون الان دیدم لکه بینیم بیشتر شده و قهوه ای تیره مایل به سیاه

اصلا بلند نشدم این یه هفته کلا خوابیدم ولی بند نمیاد بیسترم شده

ببین هر تغییری رو به دکترت حتما بگو. نشاسته هم میخوری؟

دکترم اصلا تلفنی جواب نمیده بی شرف

اره روزی سه بار میخورم نشاسته

لعنتی. مسیرت دوره حضوری بری؟

اره دوره و شوهرمم نیست تنهام😔

ای بابا پشت گوش ننداز الان که تغییر رنگ داده حتما هرجور میتونی با دکترت تماس بگیر

چطوری سمیرا

درمان هماتوم ققط همون شیاف و استراحت مطلق
منم داشتم و حتی یک بار خونریزی شدید کردم ولی برطرف شد
شما هم نزدیکی نداشته باش ، توالت فرنگی و استراحت مطلق فقط برای wc از جات بلند شو.برطرف میشه

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.