عادت ماهیانه نامنظم و احتمال کسیت

سلام❤ من به سوالی داشتم من عادتم منظم نیست اصلا قبل عادتم ترشح بد بو دارم شکمم بزرگ میشه میگن احتمالا کیست داری برو سونو الان من پریود هستم میتونم برم سونوگرافی یاباید تموم بشه یا چندم پریودم برم

سلام عزیزم
به مامی گپ خوش اومدین :rose:
توی اقدام به بارداری هستید؟
راستی من عنوان سوال تون رو تغییر دادم تا واضح تر باشه عزیزم

سلام خسته نباشین .ممنون.نه هنوز نمیخوایم بچه دار شیم

ممنونم عزیزم، سلامت باشین
به پزشک مراجعه نکردید؟

نه میخوام برم الان پریود هستم مبتونم الان برم یا باید تموم بشه پریودم

اگر این نامنظمی به خاطر پلی کیستیک باشه باید اواسط سیکل تون سونوگرافی بدید.
بهتره به پزشک مراجعه کنید تا براتون سونوگرافی بنویسن.
خودشون میگن چه روزی برید سونوگرافی

اگر قرار باشه معاینه کنن باید بعد از پریود برید

معاینه چی؟؟

باش ممنون ی سوال دیگم داشتم من سه سال عروسی کردم تا دوسالم نمیخوایم بچه دار شیم میخواستم ببینم تو سونو میتونم بگم تخمکم سونو بکنه ببینه مشکلی نیس یا تا دوسال بعد مشکلی پیش نمیاد ناباروری نمیارم

برای این که ببینن عفونت دارید یا نه باید معاینه کنن

کیست ک سونو میخواد اگه عفونت باشه باید از واژن معاینه بشه:cry::cry:

خواهش می کنم
بله می تونید آزمایش ضخیره تخمدان انجام بدید. برای این که ببینید فولیکول خوب دارید یا نه می تونید سونوگرافی بررسی فولیکول غالب بدید اما نمیشه گفت در آینده چه اتفاقی می افته چون به سبک زندگی تون بستگی داره، اگر ورزش کنید و تغذیه مناسب داشته باشید مسلما بدن تون کمتر دچار مشکل میشه

بله درسته معاینه می خواد

خیلی خیلی ممنون :heart::rose::rose:

1 Like

خانم دکتر درباره مرد هم میشه سوال کرد یا فقط مشکلات زنانه هست؟

فردا صبح میرم دکتر بنویسه سونو اگه با پریودم مشکلی نباشه. ناشتا ومثانه موهم پر میکنم از دکتر میتونم برم سونو یا باید فرداش برم

عزیزم من پزشک نیستم :blush:
شما هر سوالی دارید می تونید بپرسید اما باید در گپ جدید سوالات تون رو مطرح کنید

بستگی داره چه سونوگرافی باشه اگر واژینال باشه باید بعد از پریود برید
فعلا به پزشک مراجعه کنید خودشون میگن چه کارهایی لازمه یا چه زمانی مناسب تره برای سونوگرافی

اها باشع

1 Like

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.