سفتی شکم در هفته 35

سلام خانوماااااا
امروز رفتم دکتر قبلا وزنم46بود الآن شده 59
همه چیز شکر خدا طبیعیه
دکتر بهم گفت بخواب روی تخت تا قلب بچه رو گوش بدم بعد از گوش دادن بع شکمم دست زد با کمال تعجب گفت شکمت خیلی سفت شده احتمال زایمان داری…
آخه من دیشب بدجور زیر شکمم تیر میکشید و کمر درد و سر درد داشتم
رفتم دوش گرفتم ولی باز فرقی نکرد
دکتر گفتش اینا از علائم های نزدیک به زایمان هستش
به احتمال 2هفته دیگه زایمان میکنم بعد وزن بچه رو پرسیدم گفتم سونوگرافی 1900گفته آخه…گفت اونا تقریبی هستش ممکنه وزنش بالای 2کیلو باشه…
یکم نگرانم…کسی شرایط مثله منو داره شکمش سفت بوده قبل از زایمانش؟؟؟ بعد گفت طبیعی هم هست دیشب رفتم دوش بگیرم احساس میکردم بچه بیشتر داره میاد پایین…شکمم هم خیلی پایین اومده
لطفا یکی بهم بگه کسی بوده شکمش سفت بوده قبل از زایمانش و چه موقعی زایمان کرد؟

1 Like

یکی یه چیز بگه مردم

موردی نداره عزیزم به هفته سی و هفت برسی خوبه بازم

1 Like

همون دیگه نگرانم زود بدنیا بیاد میخوام بدونم کسی بوده شکمش از الآن عین من سفت شده باشه

مامان من یک هفته قبل زایمان اینطور بود

درد زایمان زود اومده سراغت عزیزم

1 Like

من هفته ۳۱ هستم اما شکمم سفته .دکتر حرفی نزد بهم

الان منم استرس گرفتم اووووووووف خدایا کی به خیر وخوشی تموم میشه این دوماه

1 Like

دکتر به شکمت دست زد؟

گفت داره شروع میشه تا دو هفته ادامه داره

واقعا کی تموم میشه میره خسته شدم

اره دست زد صدای قلب گوش داد همه چی نرمال فقط گفت وزن جنینت کم به نظرمیرسه

1 Like

نه وزن بچه خوب بود فقط گفت وزن خودت خیلی بالا رفته

واااااااای14کیلو وزن اضافه کردم 2کیلو و خورده ایش فقط بچه است خوبه بابا چاق بشم یکم روحیم عوض بشه تازه من فعالیت هم دارم نمیدونم چرا اینهمه وزن اضافه کردم خخخخخخ

من ۱۲ کیلو اضافه کردم گفته تا اخر ۹ ماه فقط ۲ کیلو راه داری الانم ۷ماه هستم

من هرروز پیاده روی رفتم وفعالیتم داشتم .

من این انقباضات رو زیاد داشتم دکتر منم بهم گفت شکمت سفته زیاد در روز چند بار اینطوری میشه اگه از ۵ بار فک کنم بیشتر بشه احتمال زایمان زودرس هست .و کلی به من تاکید کرد که اگه دردم گرفت برم بیمارستان ولی خدارو شکر چیزی نشد و این انقباضات تا هفته ۳۹ همراهم بود تا زایمان کردم عزیزم

1 Like

واسع من زیاده من هر سه الی 2ساعت یه بار اینطوری میشم

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.