گفتن که بچه دار نمیشم، نابارورم

سلام خانما خوبید کسی بیداره

جان عزیزم اره

سلام من تازه آومدم 22سالمه.مشکل ناباروری دارم دلم میخاست بایه نفرگرفتم بزنم

1 Like

چیکارکنم کسی تاحالا درمان شده بدون ivf بتونه بچه داربشه

مشکلت چیه عزیزم که میگی مشکل نابروری داری؟هیچوقت از کرم خدا ناامید نباش

سلام خانما من فردانوبت دکتر ارم پیش ویدارضوی اصفهان.سه سال پریودشدم وبعدهم سال قطع شد وفقط آگه پروژسترون استروژن بخورم پریودنمیشدم. رفتم دکتر گفت ک رحمت کوچیکه مشکل تخمدان داری و فقط بااهدایی بچه دارمیشی یائسگی زودرس داری. نمیدونم چیکارکنم. فردا که دوباره نوبت دارم میترسم استرس دارم. یعنی من میتونم طبیعی بچه داربشم فقط امیدم ب خداست بنظرتون چیکارکنم 22سالمه

سنی نداری عزیزم هنوززززز امیدت بخدا یکی از اشناهای ما خیلی دور بعد ده سال دو قلو باردار شدددددد هیچکی فکر نمیکرد بشه فقط باید خدا بخواد

طبیعی یعنی بدون ای وی اف. خیلی درگیراین موضوعم شوهرم اصلا براش مهم نیست میگه فکرشو نکن من من برای بچه داری ازدواج کردمو ولی من همه تمرکزم رفته روی این موضوع وازکارای دیگه ام پرت شدم حواسم بهشون نیست

عزیزم ۲۲سال خیلی کوچیکی گلم.هم سن هات بیشترشون مجردن.آره چرا نمیشه.دکترا فقط وسیله هستن.تا خدا نخواد برگی از درخت نمی ریزه.ناامید نباش.فقط باید قوی باشی و روحیتو حفظ کنی.چون عصاب رو همچی تاثیر داره

1 Like

اره همه میگن ولی میگم ول کن فراموشش میکنم هروقت شد ک شد ولی بدتر میرم توفکرش.اخه دکتر ک رفتم گفت مشکلت خیلی نادره ک پریود میشدی یهوقطع شده و گفت ازنظراندامی هم خوبی نفهمیدم براچی

ضمنا مگه ای وی اف چشه.خیلیا هستن همین ای وی اف هم جواب نمیده واسشون.پس علم پیشرفت کرده که ازش استفاده بشه.نه به چشم غول بهش نگاه کنیم.هنوز خیلی فرصت داری گلم.اول راهی.زندگیو سخت نکن وایه خودتو شوهرت.از زندگی دو نفرتون تا میتونی لذت ببر

اره خودمومیزنم ب آون راه ولی یهو میرم توفکرش دیگه حوصله هیچی ندارم. من ک همه میگفتن چقدرحوصله داری و… ایناالان خیلی فرق کردم. شمامجردی یامتاهل

نه پیگیر دوا و درمان باش حتما.ولی سختش نکن واسه خودت.پیگیری کن تا مشکلت حل بشه عزیزم.چون بیشتر بیماری ها زمان میبرن.طوری نشه بعدا بگی کاش زودتر درمان میکردم تا حالا نتیجه میگرفتم.درمان کن دنتر برو دنبالشو بگیر.ولی همیشه اینو پیش خودت بگو که تو باید لذت ببری از زندگی چا با بچه چه بی بچه.از زندگی با شوهرت.از اینکه تو هنوز خیلی جوونی و خیلی فرصت ها در پیش روته

من متاهلم.۱سال اقدام کردم به بارداری و هیچ نتیجه ای نگرفتم تا حالا.هرماه با امید ماه رو میگذرونم.اخرشم پریود میشم.

بله درست میگید همه چیز بچه نیست وقت ندارم زندگیم سردبشه.چون کلا زندگیم ون بازوج های دیگه خیلی فرق داره نه ازنظرمالی. ازنظرخوب بودنواینا

1 Like

پریودیت منظمه؟؟دکتری کردی تا حالا؟؟منم یه سال اقدامم

ان شالله همیشه زندگیت خاص باشه و بر وفق مراد

1 Like

ایشااا. ک همیشه زنده باشید. دکترهم رفتید بازم شماپریودمیشید. من ک هیچی

اره رفتم دکتر.پریودام تقریبا مرتب هستن.و چندماه سونو دادم مشکلی ندارم

من کسایی رو میشناسم تو سال۲بار پریود شدن کلا.ولی بچه دار شدن.ربطی نداره.اگر خدت بخواد همچی شدنیه

1 Like