صدر نشین جدول رقابت فوتبال 😆

هورا هورا
الکی الکی صدر نشین جدول شدیم بدون اینکه به خودمون زحمت بدیم یک گل ناقابل بزنیم :joy::joy:
این است صنعت ایرانی :slightly_smiling_face: :iran: :muscle:t2:
احساستونو بگین از این همه افتخار ملی :smiley::iran::smiley:
شما رفتین بیرون از خونه بوق بوق کنید و شادی کنید؟

3 Likes

اره تبریک می گوییم بهم باعث برد تیم ملی مون باعث افتخاروطن هستن :kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart: این که بریم بیرون بوق بوق ن اصلا این واسه ما کسر شان درست تیم ملی برد دلیل هم نداره ازخوشحالی خودمون بقیه که حالشون خوب نیستن یا مریض دارن مزاحمت ایجاد کنیم واسه اونا

افرین به تو دوستم
چه با فرهنگ عمل کردی :heart_eyes:
منم نرفتم بیرون
البته من حوصله ی این بوق بوق کردنا رو نداشتم ک برم خخخ

عالی بود خیلی ذوق کردم، با اینکه اصلا فوتبالی نیستم اما واقعا حس خوبی بود بعد از مدت ها یه اتفاق خوب افتاد

اره خیلی خوب بود
ولی من نتونستم شادی کنم این برد واقعی نبود :joy::joy:
ولی معجزه ی خوبی بود

1 Like

خخخخ خدای گل قشنگی زد فک نکنم این بازیکن تا حالا گله به این قشنگی زده باشه انشالله رو شانس باشیم بقیه بازیهارم ببریم :blush::blush:

2 Likes

من از بازی کلا نا امید لحظه های آخر بازی از اتاق رفتم بیرون مهمون داشتیم یه دفعه جیغ از اتاق اومد ک همه بچه ها دویدن تو اتاق من از همه جلوتر شوهرمو رو سقف دیدم گفتم چیشد گفت گل ایران برنده شد خیلی صحنه باحالی بود کاش میدید شوهرمو :joy::joy:

2 Likes

خخخخخ

اون شبي كه بازي بود ما رستوران بوديمو واسه شوهرم جشن تولد گرفته بوديم. بعد كه گل زد همه تو رستوران جيغ زديم و خوشحالي كرديم. بعد تولد هم با همسرم رفتيم تو خيابونا دور زديم و تا 3 بيرون بوديم. البته شوهرم گفته اگه بازي بعدي ايران ببره يا مساوي كنه با موتور ميريم بيرون. آخه يدونهه ازين موتور بزرگا داره كه من عاشقشم.

1 Like

مگا حامله نیستی /: مام از اون موتور بزرگا داشتیم قبلنا خیلی دلم براش تنگ شده :sob:

به قول پناه مگه حامله نیستی؟؟؟
از موتور و اتوبوس اصلا استفاده نکن
از کمر درد پدرت درمیاد :cry:

تورو خدا من قرار بود یکی از این شبا با شوهرم برم یه دوری بزنم با موتور

اخ اخ با موتور برادر شوهرت نکنیا :triumph::triumph:

اره …

باور کن سالین
نکنی این کارو ها
حالته خوبش کمر درد وحشتناکه
و در حالات بد هم زبونم لال

کی گفته من حامله ام؟؟؟؟
من سه ماه پیش باردار بودم که بچه ام سقط شد
@Mahi76

متاسفم :cry:
پس بروووو حالشو ببر

ممنونم عزیزم
:tulip:

باشه نمیرم… :sob::sob::sob:

افلین مامان سالین

1 Like
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.