از زایمان طبیعی می‌ترسم

سلام خوبید من زایمان طبیعی میخوام اما میترسم میگن تیغ میزنن درسته؟؟

آره اگه لازم باشه تیغ میزنن نترس عزیزم در عوضش بهتره از سزارین چون تیغ سزارین زیاد تره و درد بعد شم بیشتره اما طبیعی زودتر خوب میشی

نگران نباش اونقدر که تیغ نمیزنن خیلی کمه

عزیزم برای ماهم دعا کن .

من نی نی ندارم اما تجربه دوستانمو میگم.

اصلا متوجه برش نمیشی اصلااا

اصلا متوجه نمیشی …بدنت درد رو اون موقع حس نمیکنه

س منکه سزارینی ام، هفته دیگه زایمان میکنم، دعام کنین خواهرای گلم :rose:

1 Like

تیغ رو که میزنن اول بی حسی بهت میزنن و حسش نمیکنی عزیزم .شایدم لازم نباشه بزنن اگه دهانه ی رحمت خوب باز بشه .من وقتی دردم گرفت تو بیمارستان یک نفر بهم گفت که عسل با سیاهدانه بخور که دهانه ی رحمت خوب باز میشه .منم خوردم چند قاشق .دهانه ی رحمم خوب باز شد ۱۰ سانت کامل که دکترم گفت نیاز به برش هم نداری ولی متاسفانه لگنم تنگ بود و زایمان نکردم و سزارین شدم

انشالله .به سلامتی خودتو بچه ت

عزیزم اصلا حس نمیکنی چون حین زورزدن هست واقعا طبیعی بهتره من تازایمان کردم اومدم خونه تمام کارامو خودم کردم

2 Likes

خانوما منم سزارینم ولی خیلی استرس دارم.دفعه اول اینجوری نبودم.نیس که خبر نداشتم چی به چیه.ولی الان فکرشو میکنم تنگ نفس میشم.از یه طرفم پسرم خیلی کوچیکه از بعد زایمانم میترسم.بنظرتون حسادت میکنه.۳سالشه

1 Like

خیییییییلی بهتره سزارینه‌.من تا ۸ سانت باز شد دهانه رحمم.ولی نشد ک طبیعی زایمان کنم.سز شد الان همش میگم کاش طبیعی میشد چون شرایطم بهتر بود الان

2 Likes

سلامت باشی نفس جون :rose:

1 Like

یه هفته قبل زایمانت روغن کرچک بخور که هم روده هاتو خالی میکنه هم زور داره،برشم که بزنن قبلش بی حس میکنن.شاید۳یا۴تابخیه بخوری.سزارین خیلی سخته.میگن تکامل بچه به اینه که طبیعی بدنیا بیاد.ومن خوندم که خود زن هم مثل بچش دوباره متولد میشه بدون گناه

5 Likes

دوستم زایمان طبیعی بدون درد کرده بود خیلی خیلی راضی بود

1 Like

اره ماهم میگیم مادر تازه متولدمیشه وتاچهل روز بی گناهه

3 Likes

منم همینکارو کردم اماباید دردشوبکشی ینی حداقل دهانه رحمت باید7 8 سانت بازبشه بعدامپول بزنن اونم فقط اون لحظه کله بچه میاد تواستخان لگن و متوجه نمیشی وگرنه بقیه دردا سرجاشه عوارضشم اینه که الان دیگ دست وپاهام وکمرم نمیگیره ازجام بلندبشم من 20 دقیقه بعدزددن امپول زایمان کردم که الان بدجورپشیمونم واینبارنمیخام بزنم

1 Like

اپیدورال کردین؟ دیگه عوارض چی داشت؟

1 Like

اره باورکن ازدرد دست وپاکه نگم برات کلافم کرده کمردردای وحشتناک همه عوارضش رو ستون فقراته چون به همونجامیزنن منکه میگم این اشتباهو نکنین من مهرزایمان میکنم اینباردیگ نمیخام بزنم اون 20دقیقه دردم میشه تحمل کرد من بخاطرهمین امپول استخان لگنمم دررفت حین زایمان اماچون بیحس بودکمرم دردش بعد 14روز اومدسراغم ونمیتونستم بشینم حتی الانم که حاملم بازم دررفته

1 Like