شما برای موهاتون چیکارا میکنید؟

موهام نازکه و ریزش زیاد داره چیکارکنم ریزش موهام کم بشه

1 Like

ناراحت نباش تنها تو نیستی منم دارم کچل میشم: شامپو سیر پرژک :grin::grin::grin::grin::grin::grin::weary::joy::joy::joy::joy::joy::joy:

1 Like

آخه خیلیا به موهاشون میرسن میخواستم بدونم چیکارامیکنن

موهاتو اگه بدت نمیاد بعد حمام با روغن زیتون چرب کن ساقه مو رو قوی میکنه شامپو ترسمه هم خوبه

1 Like

من ی بار روغن زیتون ب ابروهان زدم ابروعام داشت می‌ریخت یعنی ب موهام بزنم خوبه یا نه شما استفاده کردی؟

روغن زینتون اصلا باعث ریزش نمیشه شاید فاسد بوده یا روغنش خوب نبوده البته به ابرو ندیدم کسی بزنه

مو وقتی چرب میشه ریزشش بیشتر میشه . روغن زیتون و بادام و … واسه مو خوبن اما باید قبل حمام بزنی نه بعد از حمام. اصلا هم نباید به پوست سر بزنی .

2 Likes

قبل حمام باید بزنه نه بعدش

1 Like

یعنی به ساقه مو بزنیم؟به ریشه نزنیم؟

ازکجابگیرم پس از عطاری گرفته بودم

چقدباید رو مو بمونه ؟

همه موها مثل هم نیست شاید موهاش چرب بوده میریخته اما موی نازک بعد حموم باید بزنی اونم یکم مو رطوبت داشته باشه

اره عطاری روغنزیتون مخصوص مو

من شامپو 12 گیاه گرفتم خیلی خوبه
ریزسش کلا قطع شده
تار موهامم ضخیم شده و دارم مو در میارم

1 Like

ازکجاگرفتی اسمش چیه

‌سـلامی🌺

از سرعـشق☘

به دوستان گلم🌼

امروزتان شاد شاد☘

ازخدا میخوام امروز🌺

کبوتر زندگي براتون☘

خبرای خوش بياره🌼

و لبخند رو لباتون☘

نـقـش بــبــنــده🌺

س کی حوصلشو داره،، کچل بشیم عیب نداره، حسن کچل میشیم :smiley:

من زینک میخورم.درکنارش کف سرم رو با روغن کُندُش اصل ،روغن بنفشه، روغن کنجد و روغن ارگان اصل ماساژ میدم .خدایی رویشش عالی شده.ریزششم خیلی،خیلی کم شده.برای،پوستمم هفته ای،دوبار،از،روغن ارگان استفاده میکنم و گاهی،صورتمو با ترکیب دارچین و ابلیمو وعسل ماساڗ میدم.

عزیزم روغن زیتون باید دوساعت قبل حموم زده بشه نه بعدش . اینطور که بدتر ریزش پیگیره

1 Like

عزیزم به ابروهاتون یا رزماری بزنید عالیه یا روغن کرچک.