شدت درد سینه در بارداری چجوریه؟

من تو اقدامم و الان ۳ روز از موعدم میگذره ۳شنبه هفته پیش بی بی زدم منفی بود دو روز بعدشم باز منفی بود ولی هنوز از پری خبری نیست
درد سینه دارم اما نه دائم بخصوص وقتی دراز میکشم
من قبلا دوتا بارداری منجر به سقط داشتم ولی فقط تو بارداری اول که تو هفته ۸سقط شد درد سینه داشتم اونم کم بیشتر سایز سینم بزرگ شد ولی تو بارداری دومم که تو هفته ۱۲ سقط شد اصلا درد سینه نداشتم

من ۶ روز به موعدم مونده امروز بی بی زدم منفی بود دردسینه وقتی راه میرم یذره احساس میشه و سینه سمت چپم که نزدیک زیر بغلمه یکم درد میکرد پریزوز شدیدبود یعنی شوهرم دست زد یه جیغ کشیدم گفت چیشد گفتم درد دارم الانم دست میزنم یکم احساس میشه

من جرات نمیکنم دوباره بی بی بزنم
از بس تو این ۲سال و نیمه ضد حال خوردم از یه طرف باردار نباشم بهم میریزم از یه طرف باردار باشم شدت استرسم بالا میره چون تجربه خوبی نداشتم خلاصه وحشت زدم

نزن بابا من انقدر بدم اومد امروز زدم خداروشکر شوهرم خونه نبود والا ببینه اصلا ضد حال خوردم شدید اشتباه کردم زدم

ولی انقدر خوابم میاد امروز که نگو البته من کلا ادم خواب الویی هستم عاشق خوابم ولی امروز اصلا برعکس بود دیشبم اینطوری بودم

تا اخر هفته صبر میکنم الان ۳ روز از موعدم گذشته ولی یه چند روز دیگه هم بشه اخرش یا پری میاد یا یه فرجی میشه دیگه
یه وقتایی حرصم میاد یکی ۳تا ۳تا پشت هم میاره یکی تو حسرت ۱دونش مونده قربون خدا برم حکمتشو شکد

من خوابم نمیاد تو بارداریا قبلیمم اصلا خوابالو نیودم اما سرگیجه دارم چند روزه

من هم سر گیجه داشتم و هم ورم سینه ببین تا روز پریت بی‌بی نزن که نشون بده قشنگ

دیگه هرچی خدا بخواد
خودمو سرگرم میکنم بهش فکر نکنم البته اگه بتونم
اگه این ماه جواب نگرفتم میرم i u i

من اوايل بارداريم سينه هام بدجور متورم و دردناك شده بود در حدي كه نميتونستم كيف كولم كنم و بهشون دست بزنم

1 Like

دوستان من اصلا حالت پریودی دارم به خدا قسم دارم دیوونه میشم ۶ روز دیگم موعدمه

1 Like

ببین خیلیا هم علائم پری داشتند ولی باردار بودند ربطی نداره که بدترین چیز استرسه که مانع بارداریه نباید تا روز پری بهش فکر کنی آروم باش و خودتو سرگرم کن هر جور خدا صلاح بدونه همون میشه

2 Likes

الهی امین خدا از دهنت بشنوه

2 Likes

ایشالله خوش خبر باشی

1 Like

فدات شم عزیز دلم

1 Like

من هم الان هم تو بارداری اولم بشدت درد سینه داشتم.یعنی تاحدیه اگه با چاقو ببرن همین اندازه دردم میگیره.به گریه م میندازه.شده یه مشکل بزرگ برام

من باردارم از یک هفته قبل بارداری تا الان که هفته۲۳همش درد میکنن خیلی عصابم خورده خوب نمیشه دردش:weary::cry:

1 Like

من روز بیست و ششم سیکل بی بی بزنم نشون میده؟

1 Like

فک نکنم.من یکی دو روز بعد از موعدش نشون داد

من اوایلش درد داشتم سوتین که باز می کردم دردش زیاد سنگینی می کرداران که به خون ریزی افتادم دردسینه ام رفت ندارم دیگه