سالن‌های اختصاصی برای دورهمی مامانا درست شد 🎀

برای فعالیت در سالن‌های دورهمی اول باید توی گروه مربوطه عضو بشین. بعد از عضویت می‌تونین توی سالن خودتون با سایر مامانا گپ و گفت داشته باشین :heart_eyes:

لیست سالن‌های دورهمی مامی‌گپ رو اینجا براتون میذاریم:

:point_left: مشاهده لیست کامل گروه‌ها
:point_left: مشاهده سالن دورهمی

تو هر گروهی که عضو شدین می‌تونین تو سالنش فعالیت کنید. در این مورد سوالی داشتید، همینجا بپرسید :slightly_smiling_face::tulip:

2 Likes

ببخشید یعنی چی که بعضیا مثله این خانوم خجسته میان دستکاری میکنن گپ بنده رو من پارسال یه گپ درست کردم به اسم حاملگی آبان ماهی حالا ایشون اومده اونو کرده حاملگی آبان ماه 98آخه من اونو واسه اونایی درست کردم که آبان ماهه 97باردار شدن… یا دوباره این خانوم خجسته اومدن اسم گپ بنده و عنوانشو تغییر دادن باز خانوم حکیمی هرکاری میکنن قبول دارم ولی این خانوم خجسته هر روز یه دست کاری میکنن @khojasteh

واسه منم هی تغییر میدن مثلا ک چی ما بی سوادیم

1 Like

:joy::joy::joy::joy:

وای چقدر با من بدین :rofl:

عزیز دلم داریم یه سری تغییرات انجام می دیم و گپ ها رو از جاهای مختلف به سالن های جدید انتقال می دیم
برای همین قرار بر این شده که همه این نوع گپ ها به سالن دورهمی انتقال پیدا کنن

متاسفانه اسم خیلی از گپ ها واضح نیست یا زیادی طولانیه یا مثلا اکثرا نوشته شده خانم حکیمی کمکککک یا دوستان کمکککک
برای مرتب شدن گپ ها نام برخی از اونها رو هم تغییر دادیم و دلیلش فقط بهتر دیده شدن گپ هاتون بوده

10 Likes

نه عزیزم بنده همچنین جسارتی نمی کنم، همون طور که برای دوست عزیزمون توضیح دادم عنوان برخی گپ ها اصلا واضح نبود یا زیادی طولانی بوده و یا هیچ تناسبی با نوع سوال مطرح شده نداشت و این تغییرات فقط برای بهتر دیده شدن گپ هاست

7 Likes

چه فرقی میکنه هرجفتشون از مامی یار های همین سایتن خب :thinking:
منم اکثرا عنوان یا دسته بندی خیلی از گپ هارو تغییر میدم درستشون میکنم ناراحت میشید؟ :neutral_face:

3 Likes

یه سوال اون گپ هایی ک قدیمی هستن رو دارید میبندید از مامی گپ حذف میشن یا همونجور فقط قفل میشن؟

1 Like

گپ هایی که بیش از سه روز از آخرین پاسخ شون می گذره بسته می شن، البته پاک نمی شن و می شه مطالبش رو دید اما نمی شه جدید دوباره پاسخی توشون نوشت

5 Likes

ینی اگر کسی تو یه گپ ۳ روز هیچ جوابی نده دیگه نمیشه پاسخ داد؟

بله درسته اون گپ بسته می شه

3 Likes

نه شما واس منو تغییر نداده بودید گلم.منظورم ویرایش واژه هاس

1 Like

ماکه اردیبهشت زاییدیم برامون گروه نیس :grinning:

وای مردم ازخنده
فرقشون چیه آخه

2 Likes

:joy::joy::joy::joy::joy::joy:

1 Like

وای خدا:joy::joy::joy::joy::joy:

1 Like

این تغییر خوب نیستا :frowning_face:

1 Like

تغییرات رو انجام بدید ولی آخه چرا گپ من رفته توی آبان 98؟؟؟؟؟؟یا چرا همش عنوان گپ هارو تغییر میدید

کجاش خنده داره؟؟اونجاش که آبان 97شده98؟؟؟؟ خخخخخخ