به نظرتون مردای کجایی خیلی خوبن

خودم خوزستانیم .همسرم خیلی دست و دلبازه .ولی زود جوش میاره و زود هم فروکش میکنه …اما خوب زیاد اجتماعی نیست

این گپ صرفا واسه شناخت همدیگست .و قصد توهین به هیچ شهری هم نداریم .

2 Likes

بیاین بگین دوس تان

1 Like

عزیزم فک نکنم خوب و بد بودن ادما به محل زندگیشون ربطی داشته باشه و همچنین اینکه ادم خوبه خوب یا بده بد نداریم همه ادما هم ویژگی خوب دارن هم بد

8 Likes

شوهرم منم همینجوریه ما شمالی هستیم

5 Likes

شوهر منم دقیقا همینجوره دست و دلبازه البته واسه شکم واسه لباس و وسیله خونه زورش میاد پول خرج کنه مگه خودم بخرم که مجبور بشه حساب کنه زود جوش هم هست و غرغرو

5 Likes

دقیقادرسته

2 Likes

شوهر منم خداییش خیلی دست و دل بازه هم خوراکی هم لباسی واسه وسیله خونه یکم زورش میگرفت که الان یکم بهتر شده البته تو این چندسال احتیاجیهم به وسیله خونه نداشتیم شاید واسه همین اینجوری شده ولی اخلاقی زود جوش و زود عصبی میشه و تا دلتون بخواد خودخواه ولی من تقریبا ادمش کردم:grinning::grinning: منم اصفهانم

4 Likes

كلا اين روزها مردها غر غرو كم تحمل شدن اونم بخاطر شرايط اقتصادي مملكت ماست كه دمار از روزگارمون دراورده
بهتره يكم دركشون كنيم

4 Likes

خوب و بد هرکس تو ذاتش هست ن شهرش عزیزم همه جا خوب داره بدم داره

3 Likes

من شیرازم بنظرم ک آدمای خوبی هستن ولی اسمشون در رفته برای گشاد:grin::grin::grin:

2 Likes

شما کجایی هستی

مرداي با خدا خيلي خوبن
كسي كه از خدا بترسه خيلي بدي ها رو انجام نميده

4 Likes

شوهر من کرمانشاهیه.کورده. خیلی خوبه از همه لحاظ عالیه :relieved:

5 Likes

نه عزیزم من یکی رو میشناسم خیلی مذهبیه پسرش مداحه دخترش حوزه درس میخونه روضه گرفتنشون ترک نمیشه ولی امان از زن داری و عروس داریشون خدا میدونه با اون اشنامون چکار میکنن همه مومن هاهم خوب نیستن

1 Like

خدا واسه هم حفظتون کنه

2 Likes

ممنون :grin:

1 Like

شوهر من مشهديه آدم خوبى نيست خيلي زود جوش مياره و سريع شروع ميكنه كتك كارى الانم دعوامون شد منو زد منم ساكمو جم كردم اومدم بيرون نشستم تو راه پله بالا خونمون :sob:

2 Likes

ای وای چ بد. ناراحت شدم. حالا میخای چیکاکنی؟ اگ راداره برو خونه تو یکی از اتاقا تنها باش تا جو اروم میشه

1 Like

خسته شدم راهم دوره ب خانواده ام اونا تهرانن من مشهدم

1 Like

بنظرم ب خانواده هاتون چیزی نگین بین خودتون حلش کنین. بچه هم دارین؟

2 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.