غذای مورد علاقتون چیه

سلام مهربونا
هر کاری میکنم ماهی،یبار باید غذای فست فود بخورم
کباب ترک دوست دارم با سزار
شما چی؟فست فردی هستین یا چلو کباب
تو درست کردن چه غذای مهارت خاص دارین ؟
لازانیام معروفه
پلو ترکی
با قیمه

سلام، من همه چی دوست دارم فقط غذاهای فست فود با رغبت نمیخورم، فسنجونم باش حال نمیکنم. غذاهای خورشتی خوب درست میکنم. غذای مورد علاقم هم غذاهای دریایی

منم خیلی میگو و ماهی دوست دارم ثریای کدبانو

1 Like

کدبانو که شمایی :stuck_out_tongue_winking_eye: دارم کلم پلو درست میکنم الان آماده که شد عکسش میذارم تو گپ غذاها

1 Like

من عاشق ساندویچم،کلا دستپختم خوبه قیمه فسنجون قرمه سبزی و عدس پلو و حلیم از نظر بقیه خوشمزه درست میکنم

افرین به شماااا👌

1 Like

:face_with_hand_over_mouth::face_with_hand_over_mouth:

ناگت مرغ

1 Like

چه جالب یعنی از همه غذاها بیشتر دوستش دارین؟

1 Like

من کلا آشپزیم خوبه،همه غذاها رو خوب درست میکنم،حتی غذاهایی ک واسه بار اول درستشون میکنم،اهل فست فود بیرونی هم هستم ولی کم،بیشتر خودم پیتزا و ساندویچ خونگی درست میکنم،در مورد غذای مورد علاقم هم باید بگم همه غذاها رو دوست دارم و میخورم اما قورمه سبزی رو یکم بیشتر،کلا همه بهم میگن دست پختم خیلی خوبه

1 Like

من كلا از غذا پختن خوشم نمياد ولي خوشمزه درست ميكنم .
خيلي بد غذا هستم و سبد غذاييم محدوده. گوشت قرمز بجز كبابي نميخورم. ماهي هم نميخورم.
كدو و فسنجون دوست ندارم.فست فود و غذاي رستوراني هم دوست دارم.

1 Like

منم همین طور از آشپزی کردن خوشم نمیاد. من هر غذایی که توش پنیر داشته باشه رو خیلی دوست دارم. همه غذاهارم دوست دارم به جز بامیه ولی اونم می خورم :grin:

2 Likes

آفرين منم عاشق پنيرم. حتي بعضي غذا ها را هم ميشه بدون پنير درست كرد ولي من پنير ميزنم. ذرت مكزيكي ام 1 شب در ميون تو خونه درست ميكنم چون عاشقشم ، اون شبايي هم كه تو خونه نمي درستم ميريم بيرون ميخورم :grin:
منم باميه دوست ندارم ولي چون همسرم دوست داره 1 چندباري درست كردم و به اجبار خوردم

:smile::smile::ok_hand::+1::+1:

از بچگي عاشق الويه بوده ام و هستم و خواهم بود.
طوريكه اگر الويه داشته باشيم، بعنوان صبحانه، ناهار، شام و ميان وعده سرو ميشه و هر سري در يچال را باز ميكنم ناخنك ميزنم بهش

1 Like

من عاشق آشم فقط آش دوس دارم هیچ وقت ازش سیر نمیشم خیار ماستم دوس دارم خیلی… :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::revolving_hearts:

1 Like

عین من :heart_eyes::heart_eyes::yum::yum::yum:

2 Likes

یادته یه قابلمه خونه ما خوردی نمیتونستیم از جامون بلند شیم :joy::joy::joy:

1 Like

من که خواهرم اینجاس باید اون ازم تعریف کنه خخخخ ولی من اسپاگتی دوست دارم

1 Like

برای منم این اتفاق افتاده :joy::joy:

2 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.