سرم و مترو

سلام

دیشب خواب بودم، تو خواب نشستم یه لحظه بعد فکر کردم بخوابم الان زیر سرم بالشته، تو نگو کج بودم رو به دیوار وقتی سرم بردم عقب یه جوری محکم خورد تو دیوار که تقریبا بیهوش شدم. شوهرم از خواب پرید با صدای اون. صبم خواب موندم از دو تا مترو جا موندم. الان دارم با دو ساعت تاخیر میرم… احساس میکنم سرم توش پر آبه و گوشم درست نمی‌شنوه… یعنی ممکنه مویرگی چیزی پاره شده باشه خون ریزی مغزی بشم؟؟؟

:grin::grin::grin: دیوانه جان فقط ضرب خورده سرت دور از جونت چه حرفها میزنی

وااااای :scream::scream::scream: :weary::weary::weary: سرم درد گرفت
حتما برو دکتر پیگیری کن خدای نکرده چیزی نشده باشه

لوس میکنه خودشو برا ما نیلوفر جون :joy::yum:

نمیشه دارم میرم سر کار :expressionless: دیگه به رییسم بگم بذار برم خودش با دمپایی میزنه تو سرم

آخه شنیدم یه نفر سرش خورده تو دیوار چهار ساعت بعدش مرده، میگم نکنه سرعت مغز من تو همه چی پایینه این بار مرگم دیر بگیره

1 Like

:smile::smile:

:neutral_face::neutral_face::neutral_face:

اول صبح رو با حرف مرگ شروع نکن دختر ميرم امروز حرم دعا کنم خدا یه عقلي به تو بده یه نی نی به من

سر کار مهم تره یا سر توووو :rage::rage:

مرسی ممنونم

نمی‌دونم :tired_face: خیلی مستأصل شدم. هر هفته دو سه بار یه اتفاق میوفته این جوری برام

مراقب باش عزیزم :kissing_heart:

اوکی :sleeping:

هیچیت نشده فقط مغزت جا ب جا شده :joy:

خوش بحالت
كنار اقا امام رضا ساكنيد

به نظر من همش در حق زائراش پارتی بازی میکنه تا مجاوراش😂شوهرم منو میزد میگفت کفر نگو😭

خب پارتي بازي از اين بيشتر كنارش بهتون جا داده.

جای چی داده؟ همین جا به دنیا اومدیم ها،ما به امام رضا جا داديم😂 میترسم الان از غيب یک دست بیاد بزنه پس کله ام

عزيزم امام رضا قبل اينكه شما بدنيا بياي اونجا واس خودش جا گرفته بوده

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.