ازاد کردن سه تخمک هم زمان

بچه ها یه سوال من این ماه سه تا تخمک بالغ ازاد کردم الانم که باردارم ازمایش بتامم بعد ۴۸ساعت ۶برابر شد ینی ممکنه هرسه تاش تبدیل به جنین شده باشه:roll_eyes::no_mouth::expressionless::thinking::thinking::thinking:نگرانم بدجور

1 Like

خانوم حکیمی نظر شما چیه لطفا کمککککک

1 Like

:joy::joy::joy::joy: خواهرمن و نترسون دیگه منم دارم داروهای تورو میزنما:joy::joy::joy:

1 Like

حالا اگه باشه میخوای چیکار کنی دختر😂

1 Like

چه خوب خدا حفظشون کنه برو سونو ببین چندتان :joy::heart_eyes::heart_eyes:

2 Likes

به جان خودم من تاحالا فکرشم نمیکردم امروز وایسادم حساب کردم دیدم سه تخمک ازاد کردم بتاهم که تو حالت عادی باید دو برابر شه اگه دوقلو باشه باید چهاربرابر شه واسه من ۶برابر شد اخههههه خودمم میترسم الان

چیکار میتونه کنه ؟شکره خدا :joy::joy:

کی باید بری سونو ؟

وای یا علییییی دیگه من واقعا انتظار سه تارو ندارم دوتارو خیلی دوس دارم

وای دیگ میترسم برم سونو

۱۲این ماه

از خدا خواستی خدا هم خواسته بهت خیلی حال بده :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

2 Likes

دیگه مث این ک میخواد خیییییییلی حال بده

1 Like

عزیزدلممم
برو بسلامت ایشالا هر چندتا هستن سلامت باشن:heart_eyes::heart_eyes:بیا همینجا خبرشو بده

دعا کنین برام بچه ها باشه حتما خبرشو میدم

نه دختر خیلی حال داده چیه واسه امپولاست حقیقتش تو سالمی از روز اول گفتی امپول دور نافی زدی سه تا من گفتم خدا به دادش برسه ۶ قلو نشه صلوات ببین لتروزول تحریک تخمکه کلومفینم تحریک تخمکه امپول اچ سی جی و اینا که براازاد سازیه اون هیچ تو جز اون اون امپول ی که سه تا زدی اون تخمکاتو خیلی تحریک کرده خیلی

من دکتر داروساز بهم لتروزول داد و کلومفین باورمیکنی ترسیدم کلومفین و نخوردم به خدا

ینی ممکنه واقعا سه تا شه؟؟؟؟

اره به خدا امکانش خیییلی زیاده چون تو میگی بتات رفته یهو انقدر بالا اخه خیلی این امپولا و قرصا برای کسی که هیییچ مشکلی نداره جواب دهی بالا میده

ای وای خدا