ساعت خواب 😋

کیا مثله من تنبلن من ساعت سیزده و بیستو سه دیقه بیدار شدم شماها چن بیدار میشین ؟؟حاظری بدین خخخ :sleeping::sleepy:

من ساعت ۷بیدار شدم سحر خیز باش تا کام روا باشی گلم تنبل خانوم

:grin: من چون قبلا شاغل بودم از8،9بيشتر خوابم نميبره

خخخخ تو عین مرغی زود میخوابی زود بیدار میشی ساعت هشت شبم خوابیدی دیگه :joy::joy::joy::joy:

ای جان عادت کردی

آره عزیزم بعدم این شوهر جان من باید غذا درست و حسابی جلوش بزاری وگرنه گشنه می مونه!

اووووو ماشالا انقد میخوابی

من دیشب بعد از سحر خوابم برد صبح ۱۱ بیدار شدم

واقعن راست میگی والا من همون موقه که برگشت یه چیزی درست میکنم تو پنج دقیقه یا میریم خونه پدر شوهرم نزدیک ما هستن :joy::joy::joy:

اهوم اخا کله شبو نخوابیدم ولی کلن خوابالوم مامانم میگفت بچه بودی به زور بت شیر میدادم هی میخوابیدی

1 Like

تازه ازدواج کردی به فکر این چیزایی. بعد که چند سال بگذره و باردار شی و نتونی غذا بپزی میگی قبلنا چه حوصله ای داشتم

اره اره اینو راست میگه خخخخ من حامله بهونه دارم :joy::joy::joy: البته فعلن

خدا کنه بچتم مثل خودت خوابالو باشه. شبو بذاره بخوابی
من بچه بودم ساعت نه شب هرجا بودم میخوابیدم. عروسی و عزا و توی تخت خوابم فرقی نداشت. ساعت نه میشد همون جا میوفتادم. همش میگم خدا کنه دخترمم مثل خودم باشه

خب شکم آقایون که حوصله اینا متوجه نمیشه عزیزم :joy:

باردار بشی متوجه میشه
اگه مثل من بد ویار باشی مجبوره کنار بیاد
من بخاطر ویارم وزن کم میکردم شوهرمم پا به پای من داشت لاغر میشد

ای جان،من کلا سریع آشپزی میکنم ولی شوهرمم خدایی بد غذا نیست دیروز یه شیر برنجی گذاشتم جلوش خورد هیچی نگفت طفلک باور کن خودم نتونستم بخورم شبیه کته شکلاتی شده بود:joy::joy::joy:

نه نمی خوابم عزیزم دیشب ساعت یک خوابیدم مگه میرم کار ساعت ۸بخوابم :open_mouth::open_mouth:

نمیدونم چرا دسر نمیتونم درست کنم😖

من سه سال تمام هر روز غذاهای رنگارنگ با دیزان خوشگل درست میکردم. بعد که باردار شدم اصلا دوس ندارم برم آشپزخونه چه برسه بخوام مثل قبل آشپزی کنم
خداروشکر شوهرمم چیزی نمیگه
هر وقتم کم میارم میرم خونه پدرشوهرم شام و نهار :rofl:

1 Like

شانس آوردی آزاده جان من پدر ومادر شوهرم فوت کردن خونه مامان اينامم که نسبت به من دوره همون موقع عقدم نميومد میگفت خونه خودم راحت ترم

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.