کسایی که جفتشون قدامی بوده زایمانشون چطور بود

سلام خواهرا یه سوال داشتم ازتون
من هفته شانزدهم بارداری هستم و جفتم قدامیه
خواستم بدونم کسایی که جفتشون قدامی بوده زایمانشون چطور بوده؟
من دوست دارم طبیعی زایمان کنم ولی شنیدم با جفت قدامی زایمان طبیعی خیلی سخت میشه :disappointed_relieved:
و همچنین جنسیت نی‌نیاتون چی بود؟ من شنیدم وقتی جفت قدامیه بیشتر نی‌نی دختر میشه

واسه من زده خلفی وتحتانی.گفت نی نیم دختره.یعنی چی حالااین؟

برا من قدامی و دختر بود.ده دقیقه زاییدم.از شش و ده دقیقه پذیرش شدم، شش و بیست دقیقه زاییدم.عصر…البته زایمان دومم بود.سخت بود. ولی زایمان سخته دیگه…هر زایمانی سخته.

3 Likes

براى منم دختر بود زايمانم طبيعى بود

1 Like

منم قدامی بودم‌وسزارین بودم

وای الهام جون چقدر خوشحال شدم با سلامتی زایمان کردید :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes: بازم خداروشکر تو مدت کوتاه بوده
خدا گل دخترتونو حفظ کنه :heart_eyes:

مرسی تیام جانم.ممنونم از شما.ایشالا خبر خوش بارداری و زایمانتونو بشنویم.آره خیلی سریع انجام شد، خداروشکر، سخته ولی میگذره و یادت میره چه لحظات سختی رو پشت سر گذاشتی.مرسی گلم

3 Likes

قربان شما ممنونم :heart: خدا گل دخملت رو کنار داداشش و مامانش و باباش حفظ کنه براتون :heart_eyes::heart_eyes:

1 Like

منم جفتم قدامی بود و نی نیم پسر

1 Like

یعنی واقعانوع جفت توی جنسیت تاثیرداره؟؟؟پس چراواسه من گفته دختر؟!!!

1 Like

نه چه ربطی داره اون موقع باید هر می جفتش قدامی بود مثلا پسر دار میشد خلفی دختر دار

1 Like

خداخیرت بده گفتم نکنه اشتباهی گفته باشه نی نیم دختره@!!:expressionless::expressionless::expressionless:

1 Like

نه ایشالله یه دخمل خوشگل داری

2 Likes

نه بچه ها صد در صد قدامیا دخترندارن ولی احتمالش خیلی زیاده
طبق یه امارگیری که تو یکی از زایشگاه‌های ایران انجام شده از ۲۰۰ مورد بارداری ۱۰۳ مورد قدامی بوده که از این ۱۰۳ مورد ۷۵ نفر دختر داشتن و فقط ۲۸ نفر پسر داشتن
و این نشون میده که جفت قدامی احتمال دختردار شدن رو بالا میبره
حالا من خواستم از شما هم یه نظر سنجی کنم ببینم واقعیت داره یا نه

2 Likes

من قدامی و پسره

بچه ها کسی بوده تو ان تی گفته باشن قدامی تو انومالی بگن خلفی؟
واسه من اینطور گفت، هرچه بهش گفتم سری قبل گفته بودی قدامی هیچی جوابم نداد :neutral_face:

تو موارد کم پیش میاد ک جفت محلش تغییر کنه

ن عزیزم جفت ربطی ب زایمان نداره زایمان بستگی ب بدن خودت و اینکه اقدامات لازم و انجام داده باشی برا این ک آماده باشی برا زایمان طبیعی من قدامی و پسر