melaketun vase ezdevaj chi bude?

salam bachehaaa
man mikham bedunam melake shoma vase ezdevaj chie
khodam vasam avalin chizi ke moheme puleeee badesh ghiyafeo zaher badesh akhlagh :grin:

:star_struck::heart_eyes:yadam raft begam ye dalilam vase ezdevaj bachedar shodane

عزیزم این چیزایی که داری میگی شوخیه یا جدی؟!!

1 Like

jeeddiye baba alan harfe avalo pul mizaneee dige

ببین عزیزم شما الان مجردی شاید تصور درستی از زندگی مشترک نداری، نمیخوام بگم پول مهم نیست ولی واقعا به چشم اولین معیار نباید بهش نگاه کرد.
من یه زن و شوهر میشناسم که مرده خیلی پولداره و زنه خیلی خوشگل، مرده بخاطر زیبایی زنه باهاش ازدواج کرده زنه هم بخاطر پول مرده، زندگی واقعا مزخرفی دارن، انگار ازدواجشون فقط یه چیز ظاهریه، هر کدومشون رابطه های دیگه ای دارن!!
به نظرتون این زندگی قشنگه؟!
خود منم وضعیت اقتصادی برام مهم بود اما اصل اول نبود، خداروشکر شوهرم دستش به دهنش میرسه،یه زندگی متوسط رو برامون فراهم کرده، اما چیزی که الان باعث شده زندگیمون خوب باشه، درک، شعور و شخصیت همسرمه
به شما هم پیشنهاد میکنم یکم بیشتر رو این مساله فکر کنید

3 Likes

سلام.
عزیزم منم با این دوستمون (z.j) موافقم. البته درآمد شوهر من خداروشکر خوبه، هرچند وقتی که ازدواج کردیم در واقع از صفر شروع کردیم اما الان خداروشکر راضی هستیم.
بر اساس تجربه بهت میگم واقعا پول اصل نیست، هیچی به اندازه این مهم نیست که شوهرت درکت کنه و برات ارزش قائل باشه. شما که میگی بچه دوست داری وقتی بچه دار بشی تازه متوجه میشی چقد مهمه که شوهرت کنارت باشه، بعضی از مردها هستن که واقعا فکر میکنن بچه مال زنه، یه جوری خودشونو از کمک کردن توی کارای بچه کنار میکشن که انگار زنه بچه رو از خونه باباش آورده! این چیزا به مرور زمان روحیه آدمو خسته میکنه.

3 Likes

سلام گلم،
نمی‌دونم چند سالته ولی قطعا می‌دونم تو پونزده سالگی ملاکم عشق بود، تو هجده سالگی دانش، و تو بیست سالگی تفاهم
در کل با کسی هم ازدواج کردم که پول نداره، تفاهم شخصیتی داریم ولی گه گاه زبون همو نمیفهمیم، بعد ازدواج بش علاقه مند شدم و مثل بقیه زن و شوهرا هم خوشی داریم و هم ناخوشی‌ و در کل هم معیار عشق داره، هم دانش، و هم تفاهم.
توصیه میکنم در ملاک هاتون تجدید نظر کنید. مستقل باشید. فراموش نکنید پول یک مرد هرگز برای یک زن مستقل اهمیت نداره، یک زن مستقل هرگز قربانی فشارهای سلطه طلبانه یک مرد نمیشه، هرگز طعمه اندیشه طمع کاری نمیشه، و آیندش رو خودش می‌سازه، نه پول یک مرد.
موفق باشی عزیزم😘 انشالله با فردی ازدواج می‌کنی که در سطح خودش همه چیز داره. خوشبخت بشی

3 Likes

پول خوشبختی نمیاره ولی بی پولی بد بختی میاره. خخخخ. پول به اندازش خوبه. کسی رو میشناسم که میلیاردر بود و زندگی خوبی هم داشتن یک شبه ورشکست شد و همه چیشو به باد داد. زنش درخواست طلاق کرد. اگه کسی رو بخاطر پول انتخاب کردی فکر اینم بکن اگه یه روزی بی پول شد میتونی باهاش ادامه بدی یا نه. اخلاق و ایمان و شخصیت یه نفر چیزی نیست که یک شبه بر باد بره. در ضمن خونواده طرف هم خییلی مهمه. امیدوارم انتخاب خوبی داشته باشید

1 Like

ببين عزيزم بنظر من هركسي ميگه پول ملاك نيست، حرف بيهوده زده. تو اين جامعه پول نداشته باشي كلاهت پس معركه است. من ادمايي را ميبينم كه جزء قشر ضعيف و محروم جامعه اند و خانواده اشون رو به تباهي ميره. زنشون ، دخترشون به راه هاي ناجور كشيده ميشند.
ملاك خودم پول بوده اما نه ازدواج با يك ميلياردر، بلكه ملاكم اين بود با كسيكه شاغله ازدواج كنم. يعني دنبال 1 آدم بيكار نبودم دنبال 1 ميليونرم نبودم. واسم مهم بود طرفم بيكار و بي عار نباشه.
بعدش اخلاق واسم ملاك بود و بعدش قيافه.
خانوتده واسم خيلي مهم نبود.
اما در كل وقتي عاشق همسرم شدم، ملاك هام را به كل فراموش كردم ولي خدا را شكر همه را داشت.

2 Likes

salam che ajab javabe manam dadin :smile:
mersi az hamatoooon
chashm yekam tajdide nazar mikonam :blush:

چند سالته عزیزم؟

با شمام مهشید جون؟

bisto yek salame aziz jan

ها همونه معلوم بود از نظراتت :joy::yum: من خودم تحصیلات و اخلاق خیلی مهم بود البته قیافه هم بود چون تا یکی به دلت نشینه که نميشه ولی حتما شاغل باشه چون اخلاق وقيافه شام و نهار نمیشه:blush:برا همین من تو37سالگی پیدا کردم شوهرمو:joy::joy::joy:

1 Like

:sweat_smile::sweat_smile: javoonimo jahel
kheyli mamnoon ke rahnamaiiiiim kardin

1 Like

من اولین معیارم این بود از نظر فرهنگی و عقاید و تفکرات با هم تفاهم داشته باشیم همینا شامل اخلاق خوب هم میشه
دومیش این بود یه شغل خوب داشته باشه تا بشه یه زندگی خوب داشت. اصلا شغل آزاد رو دوس نداشتم. چون فراز و نشیب زیاد داره.
سومیش این که از نظر تحصیلات هم کُف هم باشیم
چهارم اینکه خانوادش کم جمعیت باشه چون مشکلات خانواده پر جمعیت و میدونم چیه
پنجمی این بود که استقلالمو صلب نکنه و به پیشرفت های من تو زندگی احترام بذاره

2 Likes

به نظر من اخلاق اوله بعد تفاهم بعد پول.اکثر دعواها از بی پولی میاد.اون آخرام یکی از ملاکا اینه که پسری باشه که مادرش رییس خانواده نباشه چون دیگه واویلا :smiley:

1 Like

من دوستی داشتم که معیارش پول بود با یه پسری هم ازدواج کرد که باباش پولدار بود و همه جوره ساپورتش میکرد
الان با یه بچه پشیمونه میگه شوهرم شکاکه. چون پدر شوهرم ساپورتمون میکنه دخالتاشون تو زندگیمون زیاده و اخلاق شوهرم روز به روز داره گند تر میشه

1 Like

:joy::joy::joy:یاد معیارهای خودم میفتم خندم میگیره.
عشق مث پروانه دورم بگرده و هر چی بگم بگه چشم ختم کلام
بعد دوست داشتم شوهرم روانشانس باشه چون خودم روانشناسی و دوست دارم و اینکه سطح درکش قدددد یه روانشناس خوب باشه😁و ناراحتم نکنه
بعدا دیدم بابا اینا که خونه و ماشین نمیشن تا شوهرم پولدار نباشت عمرا ج مثبت بدم تمام.
به جان هودم بعد یکسال گفتم شاعر باشه خونه رویایی و یه مرد شاعر که شعر برام بگه کنار استخر:grinning::grinning:
خلاصه باورت میشه شوهرم یه شاعره اما با سطح مالی متوسط(البته خونه و ماشین داریم ولی رویایی و ۱۲اتاق خوابه و ماشین فورد نداریم😂) اما ادم فوق العاده روشنفکر و منطقی و فوق العاده اروم و اهل موسیقی راک
بیچاره کلافه کردم تیپ و ظاهرشم کلا تعقیر دادم باب میل خودم کردم.
خداروشکـــــــر راضیم:joy::joy::stuck_out_tongue_closed_eyes::stuck_out_tongue_closed_eyes:

1 Like

مهمترین ملاک برای ازدواج اینه که طرف آدم باشه، هرزه نباشه، شناخت دقیقی از طرف داشته باشی و بدونی که واقعا آدم هست و علف هرز نیست. اهل کثافت کاری و دود و دم و رفیق بازی نباشه.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.