بی بی چک مثبت بعد از مصرف قرص LD

(مهسا) #1

سلام وقتتون بخير . من چند روز بعد از اينكه پاك شدم به پيشنهاد ماما براي درمان كيست يك پاكت Ld مصرف كردم ولي وقتي چند روز (5-6 ) پس از اتمام قرص بي بي چك استفاده كردم مثبت بود حالا خيلي نگرانم لطفا راهنمايي كنيد
1- آيا بي بي چك مثبته يعني اينكه باردارم؟ يا اينكه تآثير قرصه كه مثبت شده.
2- من قرص مصرف كردم اگر باردار باشم مشكلي ايجاد نمي شه
دارم از نگراني ميميرم لطفا راهنمايي كنيد . تشكر از اين سايت و همه دوستان .

(حنا خجسته) #2

سلام مهسا جان

به نظرم حتما آزمایش بتا بدید

(مهسا) #3

مرسي از راهنماييت حنا جان مهربان.

1 Like
(ارغوان) #4

سلام وقت شماهم بخیردوست عزیز …اینکه باردارین یا نه رو بهتره ازمایش خون تشخیص بده امااینکه این قرص اثرگذاشته رو جنین یانه…بنظرمن هیچ اثرنذاشته نگران نباشین چون قرص های اورژانسی همون طورکه ازاسمش هم مشخصه خیلی قوی تر وهورمون بالاتری رو داره من قرص اورژانسی استفاده کردم وباردار شدم وخدا روشکر فرزند سه ماهم سالمه سالمه پس نگران نباشین…انشاالله که موفق باشین

(مهسا) #5

واي خيالم راحت شد حتما ميرم آزمايش خون ميدم . بازم از اينكه من رو آگاه كردي كه ان شالله مشكلي نيست يه دنيا ممنونتم عزيزم . خودتو و ني نيت سلامت باشي عزيزم. مرسي.

(ارغوان) #6

خواهش میکنم عزیزم انشاالله که خیره

(آزاده) #7

نگران نباش عزیزم خواهر منم قرص مصرف میکرد اما دخترش الان یه سالشه و کاملا سالمه
احتمال اینکه باردار باشی هست چون مصرف قرص ال دی در ماه اول احتمالا خطاش زیاده. معمولا دکترا میگن تا سه ماه قرص مصرف میکنید از یه روش جلو گیری دیگه هم استفاده کنید. حتما آزمایش بتا بده

(مهسا) #8

مرسي آزاده جان. بچه ها واقعا ممنون از راهنمائياتون .آزمايش خون دادم بتا بالاتر از 10000 بود وقتي سنو گرفت گفت ساك بارداري تشكيل شده اما نتونست چيزي ببينه خيلي نگرانم نكنه خداي ناكرده پوچ باشه . گفت سه هفته ديگه مراجعه كنم .كسي چنين تجربه اي داشته بچه ها. لطفا كمكم كنيد خيلي نگرانم.

(نیلوفر حکیمی) #9

عزیزم نگران نباشید و اصلا استرس نداشته باشید این مورد طبیعیه و برای خیلیا پیش میاد و دلیل بر بارداری پوچ نیست. در هفته 5 یا 6 بارداری فقط ساک بارداری مورد بررسی قرار میگیره، در هفته 7 یا 8 باید مجدد مراجعه کنید تا ببینید قلب جنین تشکیل شده یا نه.

(مهسا) #10

واقعا؟ اميدوارم . مرسي نيلوفر عزيزم . آرزو مي كنم خداي بزرگ به همه كساني كه ني ني ميخوان ني ني بده و به آرزوشون برسن. اميدوارم خداي مهربون و بخشنده به همه ما ني ني سالم بده . آلهي آمين. ممنون دوستاي خوبم. كه با من همدردي كردين و به من آرامش دادين . مرسي.

(نیلوفر حکیمی) #11

خواهش می کنم عزیزم انشالا :rose:

(آزاده) #12

مبارکه عزیزم. ان شا الله یه نی نی سالم بغل بگیری
نگران نباش الان زوده. تو هقته شش یا هفت قلب بچه تشکیل میشه

(مهسا) #13

مرسي عزيز دلم. آزاده جونم چه دعاي قشنگي كردي. ان شالله. ان شالله. خدا از دل و زبانت بشنوه خيلي دلم ني ني ميخواد .بازم ممنون:pray::pray::pray::hibiscus::hibiscus::hibiscus: