انجام عملiui

(Somi) #1

دوستان من امروز ای یو ای انجام دادم مبخاستم کسانی که انجام دادن راهنماییم کنن چی بخورم و نخورم چجور استراحت کنم ممنونم

(نیلوفر حکیمی) #2

سلام عزیزم
بعد از آی یو آی استراحت کافی (نه مطلق) و پرهیز از غذاهای نفاخ و سبزیجات توصیه می شود. ممکن است، به علت لانه گزینی خونریزی کمی هم رخ بدهد. دوازده الی چهارده روز بعد از عمل، آزمایش خون انجام شود. آی یو آی تا سی درصد موفقیت آمیز است که اکثر اوقات مرحله اول نتیجه می گیرند ولی تا سه بار قابل تکرار است.

(Somi) #3

ماهی چی میشه بخورم بازار میتونم برم یه ساعت

(razieh ) #4

اي يو اي چيه؟؟؟؟

(نیلوفر حکیمی) #5

اضافه کردن ماهی به رژیم غذایی شما راهی عالی برای رساندن اسیدهای چرب امگا 3 و پروتئین به بدن تان است اما یک نقطه ضعف بزرگ در خوردن ماهی وجود دارد، به دلیل آلودگی های انسانی برخی از ماهی ها امروزه حاوی مقادیری جیوه می باشند که می تواند به سیستم عصبی جنین آسیب وارد کند. ماهی هایی که خطر بیشتری دارند ماهی های بزرگ و با عمر طولانی هستند که مقدار جیوه بیشتری از محیط اطراف در بدن آن ها تجمع می کند. بیشتر ماهی های پر طرفدار مانند تن یا ماهی قزل آلا سطح جیوه کمتری دارند و خوردن آن ها در بارداری بی خطر است. به هر حال حتی ماهی های کم خطرتر نیز باید به حد تعادل مصرف شوند.
بهترین ماهی برای بارداری ماهی سالمون هست.

(نیلوفر حکیمی) #6

آی یو آی یک روش آزمایشگاهی است که در آن اسپرم‌های با حرکت سریع از اسپرم‌های با حرکت کُند و فاقد حرکت جدا می‌شوند. این اسپرم‌ها سپس درست در زمان تخمک‌گذاری داخل رحم گذاشته می‌شوند.

1 Like