عمل iui و مراقبت

دوستان من میخام iuiانجام بدم کسی اطلاعاتی داره و اینکه استراحت لازمه یا نه ممنونم

بیشتر استراحت کنید رژیم غذایی تان باید طوری باشد که دچار یبوست نشوید: استفاده از: سالاد کاهو با روغن زیتون بدون بو فراوان، انجیر خشک، آلو و انجیر خیس خورده، کمپوت گلابی و خود گلابی، خوردن سوپ، مایعات فراوان و میوه های کمپوت شده برای جلوگیری از یبوست. آجیل خام روزانه بخورید از مصرف مواد نفاخ و مواد دارای کافئین مثل چای و نوشابه اجتناب کنید، شیر سویا و نشاسته حل شده در آب سرد بخورید.

من اين دومين باره كه انجام دادم ، دكترم گفت روز اول استراحت كنم بعدش مثه بقيه روزا اما من توانجام بيشتركارها مراعات ميكنم

حناجان دكتر شياف ميدن كه اگه نى نى گرفت جاش تو رحم سفت بشه بازم بااين وجود نياز به نشاسته هست ؟

اگر یبوست ندارید نه عزیزم نمی خواد
شیاف پروژسترون بهتون دادن؟

من دو بار انجام دادم تو هفتهپنجم سقط میشه نمیدونم چرا دکترم گفت مشکل 'ژنتیکی داره نمیدونم چرا

آزمایش دادید؟

اره سرى پيش كه iui كردم قرصشو داد اما اين سرى شياف پروژسترون رو دادن گفتن قوى تره .

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.