درد شکم و لکه بینی بعد از آمپول hcg

کمتراز۴۸ساعته که امپول hcgزدم دردتخمدان دارم ازدیشب شکمم داره میترکه لکه بینی هم داشتم کسی بوده مثه من؟؟؟چیکارکنم بهتربشم ؟خطرناکه یا طبیعیه ؟خواهش میکنم هرکی هرچی میدونه راهنماییم کنه میترسم :persevere:

1 Like

تخمدان پلی کیستیک داری عزیزم؟

دکترگفت مشکلی ندارم ولی واسه اینکه بارداربشم این آمپولو نوشت برام چجوری میشه فهمیدکه پلی کیستیک دارم؟

پلی کیستیک روی بینی خیلی چرب میشه پریود نامنظمه و موهای زائد چونه به وجود میاد ولی با سونوگرافی مشخص میشه

سونو خیلی دادم ولی هیچ مشکلی نداشتم البته این دومین ماهه که آمپول میزنم اون ماه خیلی دردم کم بود ولی این دفعه ول بکن نیست

ایشالا داره اتفاقای خوب برات میوفته ممکنه علتش تخمک گذاریت باشه عزیزم تخمک گذاریو تحریک میکنه دیگه این آمپول

شماهم مثه بودین؟

من پلی کیستیک دارم چون تازه ازدواج کردم فعلا با دوفاستون شروع کرده دکترم

نمیدونم والا من که امیدی ندارم مگه میشه یه شب نزدیکی وبارداری؟لکه بینی هم داشتم آخه

بارداری ممکنه طول بکشه ولی این درد احتمالا بخاطر تخمک گذاریته

دیشب دومین شب نزدیکی بود بعداز آمپول ولی خیلی دردزیرشکم داشتم

عزیزم احتمالا تخمکتون ازاد شده بعضیا موقع تخمک گذاری هم لک دارن اقدام بکنین ایشالله جواب میگیرین طبیعیه نگران نباشین😍

ایشالا تو همین شبا که تخمکا آزاد شن مامان میشی عزیزم

خداروشکر خیالم راحت شد مرسی عزیزم خداکنه این ماه نتیجه بگیرم ازدکتر رفتن خسته شدم

مگه چن ماهه اقدامی ایشالله میگیری توکل بخدا

انشالله به حق امام رضا همه مامان بشیم

انشالله اصلا استرس نداشته باش خونه پر این داروها همین امپوله که داری میزنی این درد که دادی هم نشونه خوبیه :kissing_heart:

من ۵ساله بچه میخوام پارسال سقط کردم زیر۳ماه ولی دیگه باردارنشدم تارفتم دکتر برام آمپول نوشت

مرسی عزیزم یعنی امشبم نزدیکی کنم؟

تا جایی که من میدونم یه شب درمیون بهتره