4 روز بعد از قاعدگی بی بی چک منفی

سلام به همگي
من اقدام به بارداري كردم ماه پيش زمان قاعدگيم ٤روز گذشته اما پريود نشدم اما بي بي چك و ازمايشم منفي بود امروز ،،يعني كلا نااميد بشم؟! :pensive:

سلام عزیزم واسه تست زود اقدام کردین نا امید نباش ان شاءالله بارداری

1 Likes

آزمایش منفی رو ببر پیش دکتر تا تجویز مناسب برات بشه،

سلام عزیزم
بی بی چک رو زود استفاده کردین اما بعیده که جواب آزمایش اشتباه باشه
نا امید نباشین عزیزم انشالا ماه دیگه مثبت میشه

سلام عزیزم منم یبار همینجور شدم یه روز بعد تاخیرم تا سه چهار روز بعدش هی بی بی چک میذاشتم و به خودم امیدواری میدادم که حامله ام بعدش رفتم ازمایش خون که منفی بود و بازم پریود نشدم و تو دلم گفتم حتما کیست دارم آخرش رفتم سونو گرافی چون فکر میکردم یا بچه س یا کیست بعد ۱۰ روز تاخیر پریود رفتم سونو گفت سالمه سالم هیچ مشکلی نداری خیالم راحت شد تو راه برگشت خونه بودم که پریود شدم :joy::joy::joy: هنوزم برام سواله که داستان چی بود چون من پریودام سره وقت و سره ساعت بود البته دکتر گفت از استرس بوده و ماه بعدش سعی کردم بیخیال باشم و خوشبختانه باردار شدم

آفرین به شما مامان خوب. من زبونم مو در آورد از بس گفتم استرس باعث ناباروری میشه :stuck_out_tongue:

2 Likes

اره واقعا من بهم ثابت شد تا قبل این قضیه میگفتم مگه میشه استرس چه ربطی داره به بارداری و …‌
روز سونو گرافی همینکه دکتر گفت هیچ مشکلی نداری نه کیست نه حاملگی خارج رحم نه هیچ چیز دیگه انقد خیالم راحت شداااا تو راه خود به خود پریود شدم
همش استرس داشتم حالا که تو اقدامم نکنه خارج رحم باشه مجبور شم سقط کنم بعد چن ماه وایسم تا رحم اماده بارداری شه یا نکنه کیست باشه تا چن ماه مجبور شم دارو مصرف کنم
استرس واقعا واقعا واقعا سمه برای باردار شدن

2 Likes

اره عزيزم ميدونم من عجله اي ندارم فلا استرسي ندارم اما وقتي اقدام كني و به تاخيرم بيوفته جواب منفي باشه ولي باز پريود نشي يكم ادم اذيت ميشه

مرسي عزيزم:kissing_heart::rose::heart_eyes:

حالا فلا منتظرم روزا بگذره باز تست بدم البته اگه پريود نشم

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.