21 روز بعداز ای یو ای

سلام، من 13 فروردین روز پریودی بود، 25 و26 فروردین آی یو آی شدم برای تعیین جنسیت، روز 10 اردیبهشت یک روز بعد پریودی آزم 208 بود، امروز بعد 6 روز آز دادم بتام شده 666 یعنی بارداری خوبه؟ نگرانم دکتر گفته بود 1000 باید بشه نکنه پوچه تورو خدا جواب بدید خیلی نگرانم

سلام نگران نباشید
خیلیا با بتای پایین بارداری سالم داشتن
لزوما نباید بالای هزار باشه

ممنون خانمی خداکنه

سلام عزیزم
بتاتون کم رفته بالا بهتره زودتر پیگیری کنید. بتا هر 48 ساعت باید دو برابر بشه. یعنی از 10 اردیبهشت که 208 بوده تا 16 اردیبهشت باید به 1600 می رسید تقریبا
انشالا که چیز خاصی نباشه

ببخشیدهی میپرسم تابرم پیش دکترسکته میکنم یعنی احتمال بارداری خارج رحمی هست چون شکمم یکم درد میکنه ولی هیچ لک وخونریزی ندارم

احتمال هر چیزی هست عزیزم
شما نگران نباشید هر اتفاقی بخواد بیفته می افته چه شما استرس داشته باشید چه نداشته باشید، پس بهتره اصلا نگران نباشید تا مشخص بشه جنین در چه وضعیتیه.
چند روز پیش یکی از دوستان بتای خوبی داشت اما چند وقت بعدش فهمیدن خارج از رحمه و بتاش اومد پایین. شاید برای شما برعکس شد. اصلا نمیشه چیزی رو حدس زد

ممنون از جوابتون خداکنه همه به ارزوهاشون برسن

1 Likes

سلام عزیزم کجا رفتی ای یو ای شدی؟؟؟

سلام هزینه آی یو ای چقدره؟کجا انجام دادی؟درد داره؟

عزیزم کجا ای یو ای شدی؟

سلام کسی که حاملگی خارج از رحم داشته باشه یکی از لولهاش از دست میده ؟اگه درسته اونوقت چطور برای بار دوم بار دار میشه؟

حتما این اتفاق نمیوفته
ممکنه لقاح خارج از رحم جایی غیر از لوله ها باشه
یا اگر هم دکتر زود متوجه بشه و جنین رو خارج کنه لوله سالم میمونه
دکتر باید زود سقط کنه فقط تا لوله آسیب نبینه

اما با این صورت اگر کسی یک لوله هم داشته باشه امکان بارداری داره و زیاد جای نگرانی نیست

سلام، بالاخره رفتم پیش دکترخداراشکر مشکلی نبود،می دونیدچه اشتباهی کردم داشتم سکته میکردم ،من از بتای دوم روتو یه ازمایشگاه دیگه انجام دادم به خاطر همین اونا کم نوشته بودن، به گفته ی دکتررفتم همون ازمایشگاه اولی وبتام 2670شده بود بعدم سونو واژینال شدم که دکترگفت خوبه، انشاا…همه نی نی داربشن

من توی بیمارستان پیامبران تهران ای یو ای کردم هزینه اش هردفعه 900هزارتومان شدکه دکتردر دومرحله انجام داد،200دستمزد خودش بود،به اضافه ی 2بارسونوی واژینال تومطب که هردفعه 100میگرفت باویزیت 50تومانی کلا 2300شد،قبلشم من وهمسرم ازمایش چکاپ دادیم که اونم بابیمه بود

1 Likes

درد زیادی نداره مثل پریود قابل تحمله مثل همون انداختن عکس رنگی هست

بعد چن ماه iui کردین

تقریبادوماه

فقط برا تعیین جنسیت بود؟

هم اون هم مابابعدیکسال بی علت بچه دارنشدیم ازمایشا خوب بودولی نی نی دارنشدیم البته من یه گل دختر 7ساله دارم

خدا دخترتونو حفظ کنه ایشالله بسلامتی زایمان کنی ابجی برا ما هم دعا کن

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.