2 تا رحم دارم و حتي 2 تا سرويكس جداگانه

سلام
بچه ها روزاي اول كه مامي گپ خلوت بود 1 تاپيك با همين مضمون زدم كه با اقبال رو به رو نشد و به دست فراموشي سپرده شد. گفتم الان كه شلوغ تر شده و آشناتر از گذشته شديم 1 بار ديگه درمورد مشكلم بنويسم.
البته شايدم مشكل نباشه چون به عقيده پزشكان من 1 آدم عجيب نرمالم.
بچه ها من تو بدنم بجاي 1 رحم 2 تا رحم دارم و حتي 2 تا سرويكس جداگانه دارم.
كسي بوده شبيه من باشه يا چيزي راجع به اين موضوع شنيده باشه :face_with_raised_eyebrow:

1 Likes

چ جالب ن من چیزی نشنیدم تاحالا،فقط مادر بزرگ خدابیامرزم 3تا کلیه داشت،خب دکترتون درباره علتش چیزی نگفته بهتون؟

1 Likes

علت خاصي نداره و وقتي اجزاي بدنم شكل ميگرفته 2 تا رحم در وجودم پديد اومده. اتفاقا پزشكم گفت شبيه كسي هستي كه 3 تا كليه داره يا قلبش سمت راسته بدنشه. مشكلي واست پيش نمياد فقط متفاوت از بقيه هستي.
اين مسئله واسه سلامتي مادر بزرگتون مشكلي هم پيش اورده بود

سلام عزیزم
چه جالب، من شنیده بودم قبلا … برای بارداری مشکلی پیش نمیاد؟

فکر نمیکنم مشکلی تو سیستم بدنش براش پیش اورده بود ولی بد شانسی این بود ک مادر بزرگ خدا بیامرزم سنگ کلیه داشت و اینجوری بیشتر درد و عذاب میکشید چون فکر میکنم هرسه تاش سنگ ساز بودن

نه مشكلي پيش نمياد.
از 5 تا متخصص و فوق تخصص زنان و زايمان كاركشته و اسمي اصفهان پرسيدم گفتند مشكلي پيش نمياد فقط چون بقيه 1 رحم بزرگ دارند و من 2 تا رحم كوچك دارم نبايد اجازه بدم جنينم بيش از اندازه وزن بگيره. البته يكي از متخصص ها ميگفت من نوزاد3700 گرمي هم با اين مدل رحم داشتم. كلا اين مدل رحم جزء نوادره. البته خوندم 1 خانمي با اين رحم 3 قلو بدنيا اورده. 1 قل در 1 رحم و 2 قل در رحم ديگر

آخي
يكيشو بايد ميفروخت :wink::wink::wink:

1 Likes

چه قدر جالب انشالا شما هم به سلامت باردار بشید

خدا رحمت شون کنه

ب هرحال این خواست خدا بوده ک ب شما دوتا رحم داده،وباید بابت این موضوع از خدا شاکر باشین،انشالله ک دوقلو باردار میشین،هر کدوم داخل یک رحم

1 Likes

انشاالله عزيزم
ممنون

1 Likes

ممنون عزیزم،خدا رفتگان شما رو هم رحمت کنه

1 Likes

ممنونم
اتفاقا پدرم و عمه ام دوقلو بودند. همسرم خيلي اميدواره من 2 قلو بدنيا بيارم. توكل به خدا

1 Likes

سلام سرویکس مگه اون توی آدم نیست؟ :thinking: یعنی شما دو تا عضو خارجی هم داری؟

ا! چقدرررر خفننننن :no_mouth: چقدر خاصی تو

سرویکس همون دهانه رحمه عزیزم

1 Likes

نه عزیزم
سرویکس دهانه رحمه و داخلیه.
اون بیرونیه واژنه که ۱ دونه دارم

1 Likes

خیلی شرایط خاصی داری ولی، :heart_eyes:

اگر مثلا یکی از رحم هاتو در بیاری چی میشه؟ دیگه پریود نمیشی؟

1 Likes

اصلا از کجا فهمیدی؟؟؟؟ میگم اگر مثلا ما هم داشته باشیم می‌فهمیم؟

بعد فک کنم تو حق یه پسری رو خوردی که باید دختر می‌شده :wink:

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.