15 روز بعد از iui

سلام خانم حکیمی من امروزبعداز۱۵روزiuiرفتم دکترتوسونوگفت مشکوک به بارداری هستی ضخامت رحم داری رفتم بتا وعددبتای من۱۱٫۰۲بودومشکوک اعلام شددکترم بهم قرص استروژن وشیاف مقعدی۴۰۰پروژسترون تجویزکردگفت تادوهفته معلوم میشه اگه بتارفت بالا هیچ نرفت وپریودشدی بیابراکیست ۴سانتی که بعدخوردن داروهاایجادشده برات داروبدم سوال من اینه ایا میشه بتابره بالا امیدی هست ؟؟؟ودرضم موعدمن فرداس سیکلامم۳۰روزه هست ترشحات سفیدهرازگاهی دارم واستروژن براچی هس دکترم گفت استراحت کنم وخودموتقویت کنم چی بخورم چی نخورم

سلام عزیزم
بله ممکنه بره بالا
نگفت 48 ساعت دیگه آزمایش رو تکرار کنید؟

نه گفت دوهفته دیگه

من هروزنشاسته وتویه لیوان اب بادوتاقندمیخورم چیابهتره بخورم واستروژن براچیه

عزیزم حتما بدن تون به این هورمون ها (استروژن و پروژسترون) احتیاج داشته که دکتر تجویز کرده نگران نباشید و زیر نظر پزشک داروهارو به موقع مصرف کنید انشالا بتا بالا بره و بارداری خوبی رو تجربه کنید
از تمام گروه مواد غذایی استفاده کنید به خصوص سبزی و میوه تازه، کلم بروکلی، شیر و ماست کم چرب حتما روزی یک لیوان مصرف کنید. از مغزها به خصوص بادام به علت فولات زیاد مصرف کنید. موز به خاطر پتاسیم فراوان خستگی را کاهش می دهد. فقط از پله زیاد استفاده نکنید.

2 Likes

دکترهم گفتش پله زیاداستفاده نکن

دستتون دردنکنه فداتون بشم من کمردرددارم فقطتوطرف راستم

خانم حکیمی من الان لک بینی قهوه ایی رنگ تولباس زیرم دیدم چی میتونه باشه یعنی دارم پریودمیشم

خانم حکیمی تورخداجواب بدین

خواهش می کنم عزیزم
بیشتر استراحت کنید و اگر شیاف دادن بهتون حتما استفاده کنید

اگر این لکه بینی مربوط به لانه گزینی باشه مشکلی نیست طبیعیه
فعلا فقط استراحت کنید و نزدیکی نداشته باشید و از شیاف استفاده کنید
اگر قطع نشد یا رنگش قرمز شد حتما به پزشک مراجعه کنید

خانم حکیمی من امروزلخته قهوه ایی دیدم که خودم میدونم دارم پریودمیشم دکترم گفت داروهاتو قطع کن تابشی ودرضم من بخوام باز iuiکنم کی میتونم یعنی استراحت نیازنیس یاپشت سرهم میشه iuiکرد

نه مشکلی نداره می تونید پشت سر هم آی یو آی کنید

با کیست۴سانتی راستی من همین الان یه چیز شبیه ناف بچه موقع تولدمیشه هارنگ طوسی به بلندی۵سانتی دیدم به نظرتون کیستم میتونه باشه…که اومد

نمیدونم عزیزم :thinking::thinking:

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.