🤰خواهرای عزیز تو سال جدید در حال اقدام هستین بیاین 🤰

سلام دوستای گلم خوش اومدین به گپ انشاالله همگی تو سال جدید حاجت روا بشیم

مخصوصا تو این ماه مبارک رمضان همگی به آرزوی قلبی خودمون برسیم به حق پنج تن انشااالله :palms_up_together::green_heart: الهی آمین
پس بسم الله

توکلت علی الله علی کل حال :green_heart::palms_up_together::green_heart::palms_up_together::green_heart::green_heart:

18 Likes

@F0116
@u886040
@u1010033
@Fatew_17
@u991993
@Fatemeh65
@u846849
@Ayeh_67

5 Likes

میگم چی شد یهو؟

2 Likes

گپ بسته شده :rofl::rofl::rofl:

1 Likes

من هی پیام دادم ارسال نمیشد

2 Likes

بخاطر اینکه بسته شده

2 Likes

خب داشتم میگفتم من شب قبل ازتزریق تاسه شب بعداز تزریق اقدام داشتم پشت سرهم ولی ازبعدازاون هرسه شب یبار

3 Likes

آها خوبه پس دکترت گفته

1 Likes

سلام…به لطف ورحمت الهی برای همه،منم انشالله اقدامیم.‌فقط دوماه باداروبودم،نشد،اسفندبدون داروبودم بعد۴روزتاخیربتام ۹۰ بودولی متاسفانه بعد دوروز بایدرد شدید لک دیدم وخونریزی،،نمیدونم حکمت درچی بود ولی نشد…باخودم میگم اگه شیاف میزاشتم شاید اینطورنمیشد،اخه اون دوماه بادارو دکتربهم شیاف میداد اگه بارداری نبودپریودمیشدم

2 Likes

دکترم گفت یشب درمیون ولی من ترسیدم تخمک رو ازدست بدم

3 Likes

نه همون حرف دکترت درست بوده چون آمپول قوی هس آزاد میشه تخمک ترس نداش حالا دیگه رد شده اشکال نداره

1 Likes

اگه دکترت تشخیص میداد باید شباف بزنی خب باید میزدی ولی حالا کاریه که شده انشالله توهم دامنت سبز بشه عزیزم:pray:

3 Likes

سلام چشمک خوش اومدی آره حکمت خدا بوده نگران نباش انشاالله این ماه واست مثبت بشه به حق این پنج تن واست سالم باشه الهی الهی :palms_up_together::green_heart:

2 Likes

خدا یه نظر بکن خسته شدیم هی چمدون بستیم از این گپ به اون گپ یه نظری بکن بحال ما بنده هایمنتظر

3 Likes

آره عزیزم انشاالله

:rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:
هی اساس کشی داریم ما

2 Likes

داشتم جوابتون میدادم دیدم نمیشه
عزیزم من یه دختر دارم دوست داریم انشالا دومی پسر بشه
از ته دل دعا میکنم انشالا صاحب یه دختر بشی واقعااا حس خیلی خوبی داره
خدا گل پسراتو هم حفظ کنه انشالا :smiling_face_with_three_hearts:

5 Likes

قربونت برم خداانشالله یه دوقلو پسر بهت بده:hugs:

4 Likes

وای من دوقلو دوست :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

3 Likes

به شماهم دوقلو بده انشالله:pray:

3 Likes

ماتو یه قلش موندیم :sleepy::sleepy:

3 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.