🚶ازمایش اسپرم 🙇

خواهرای گلم بین شما کسی هست همسرش ازمایش اسپرم داده باشه چجور ازمایشی هست وچه چیزی رو مشخص میکنه.اگر مشکل باشه چه مدت باید دارو استفاده کرد و چه مدت بعدش بارداری رخ میده :woman_facepalming:

1 Likes

اسما جان من شوهرم انجام داده این ازمایشو شکر خدا مشکلی نداشت اگه ازمایشگاه نزدیک خونه باشه میتونه شوهرت تو خونه انجام بده فوری ببر ازمایشگاه یاهم میتونه تو همون ازمایشگاه انجامش بده

1 Likes

شوهرمنم انجام داد.داخل ازمایشگاه انجام داد.تعداداسپرم.شکل و تحرک نشون میده ک سالم باش یا ن

1 Likes

یه سوال عزیزم چند وقته اقدام کردی برای بارداری که جواب نگرفتی.ببخشید این سوال رو میپرسم .منم فکر میکردم مشکل شوهرمه که طول کشید باردار بشم ولی اصلا اونجوری که فکر میکردم نبود .ولی اگه میخوای مطمعن بشی و خیالت راحت بشه ازمایش کیفیت اسپرم انجام بده نگرانم نباش درمان ضعیفی اسپرم خیلی زود رفع میشه با قرص پس نگران نباش توکل به خدا کن .امیدوارم بزودی ارزوت بر اورده بشه گلم

1 Likes

شوهر منم انجام داد اون تعداد اسپرمش کم بود واریکوسل داشت عمل کرد

1 Likes

شوهرمنم انجام داد شکر خدا مشکلی نداشت
تعداد اسپرم زنده تو یک میلی لیتر
کیفیت اسپرم
سرعت اسپرم
اینا ملاک ازمایشن

1 Likes

شش ماهه اقدام کردم. تمام ازمایشات و سونو خوم خوبه دکتر گفت اگر این ماه باردار نشم باید همسرم ازمایش بده که دیروز پریود شدم

از همتونم ممنونم :kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

عزیزم ۶ماه از نظر پزشکی برای باردار شدن مشکلی نیست تا یکسال وقت داری البته اگه میخوای زود جواب بگیری اگه دوست داری ازمایش اسپرم انجام بده.یه سوال.بچه داری ؟یعنی این بارداری دومته .؟؟؟؟.اگه بارداری دومته و یه بچه داری نگران نباش چون بدن خانوما طول میکشه تا اماده باردار شدن بشه .۸۵درصد خانوما همینطورن منم یکی از اونا بودم من بعد ازدواجم اصلا جلوگیری قرص و امپول و …نداشتم فقط طبیعی یعنی میخواستم تا یکسال بدنم امادگی داشته باشه ولی بازم ۶ماه بدون جلوگیری اقدام بارداری داشتم جواب نگرفتم همه ی ازمایش ها و سونو گرافی هم انجام دادم ولی اخرش تو ۲۹روز جواب ازمایشم مثبت شد قبلش حتی تا ۴۰روز قاعدگیم طول میکشید ازمایشم منفی میشد و پریودم میشدم .نگران نباش عزیزم میدونم سخته ولی استرس نداشته باش استرس خیلی رو تشکیل لقاح تاثیر داره

1 Likes

اره گلم ی پسر دوسال و نیمه دارم. ممنون از حرفای قشنگت. منم توکلم بخداست. خودم تمام ازمایشات رو دادم مشگلی ندارم دکتر گفت از اسپرم بدی خیالت راحت میشه. سر پسرم با اولین اقدام باردار شدم اما حالا…

شوهر من انجام داد معمولااا تو دستشویی همون ازمایشگاه باید انجام بدن که فکر نکنم شوهرامون قبول کنن که برا من نکرد ولی اگه فاصله زمانی تا ازمایشگاه نزدیکه میتونه از خونه انجام بده سریع ببره

درصد اسپرم نرمالش۶۰ میلیونه که بعد مشخص شدن درصدش بسته به میزانش براش ویتامین تجویز میشه
که شوهرم تو دو ماه مصرف ویتامین به حد متوسط رسید

2 Likes

ممنونم خواهر. ویتامبن چی میدن؟؟؟

1 Likes

قرص جوشان داد ویتامین دی از این ژله ای ها با یه قرص دیگه که الان حضور ذهن ندارم اسمشو تا دوماه مصرف کرد
دفع اول که ازمایش داد ۱۸میلیون بود که دکتر گفت خیلی کمه بعد ویتامین به ۳۲ رسید که دکتر گفت به حد متوسط رسیده مشکلی نداره

ببخشیدبعدجواب آزمایش وکی میدن؟

1 Likes

فک کنم سه روز بعد دادن

1 Likes

ممنونم سمیراجون

1 Likes

خواهش میکنم عزیز دلم

1 Likes

عزیزم اگه یه بچه داری بعید میدونم اسپرم همسرت‌مشکل.داشته باشه بازم میخوای انجام بده خیالتو راحت کن .

من یه پسر ۸ ساله دارم از یکسالگی پسرم جلوگیری نداشتم تا الان،شوهرم واریکوسل داشت عمل کرد دارو مصرف کرد یه مدت خوب بود ولی نتیجه نگرفتیم یکسال دارو مصرف نکرد باز ضعیف شد الان باز تحت درمان با دارو هست دکترش گفته تا ۳ ماه مصرف کنه اگر جواب آز خوب نبود باید برین برای کاشت😢

1 Likes

همسرم سنش مرز ۴۰هست دکتر،میگفت گرما و مشغله کاری زیاد و بالارفتن سن باعث کم تحرکی اسپرم میشه وگرنه خودم همه ازمایشات و سونو رو انجام دادم خدا رو شکر،مشکلی،ندارم. خوب اگر همسرمم مشکل نداره پس چرا شش ماهه در،اقدامیم جواب نمیگیریم

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.