😭😭 پرولاکتینم خیلی بالاست

سلام خانم حکیمی…اگه یادتون باشه قبلا گفتم که ماه قبا برای بارداری ازمایش دادم و پرولاکتینم بالا بود دکترم یسری دارو داد که استفاده کردم امروز دوباره ازمایش دادم بازم بالا بود…دکترم گفته باید به متخصص مغز و اعصاب مراجعه کنم…خیلی نگران و ناراحتم الان باید چیکار کنم من؟یعنی چی شده؟نکنه باردار نشم

سلام دوسم غصه نخور خیلیا پرولاکتینشون بالا بوده شدید ولی دکتر قرص میده خوب میشی مقدار پرولاکتینت چقدره؟

سلام عزیزم .شما رو به متخصص مغز و اعصاب معرفی کرده که MRI شاید بگیری البته اگر صلاح بدونه.نگران نباش مورد خطرناکی نیست

چ ربط به دکتر مغزواعصاب داره؟یکی بگه

حدیث جان خیلی این ماه امید داشتم که اقدام کنم…وقتی دکترم اینجور گفت خیلی گریه کردم.سری قبل 1500 بود که دکتر برام دارو نوشت این ماه شد 980 بازم برام دارو نوشته ولی گفت باید برم متخصص مغز و اعصاب…این منو نگران کرده

اینجور که توی اینترنت خوندم ممکنه مربوط به یه تومور توی هیپوفیز باشه که در این صورت باید جراحی بشه

1 Likes

عزیزم پرولاکتین از غذه هیپوفیز تو مغز ترشح میشه ام آر آی میگیرن ببینن غده ای چیزی هست که باعث ترشح بیشتر میشه یا نه.
منم پرولاکتینم بالا بود دارو خوردم و سر یه ماه باردار شدم.
نگران نباش

الهام جان اخه من یه ماه دارو خوردم خوب نشد.شما هم ام ار ای دادی؟

غده نگران کننده نیست با دارو رفع میشه حالا حالاها جراحی نمیشه نگران نشو چیز مهمی نیست

داروت خارجی بود یا ایرانی؟

من با دارو کم شد ولی عمم هم داشت ام ار آی کرد باز دارو دادن با دارو رفع شد.

انشاالله…چقد این ماه ذوق داشتم برای بارداری اقدام کنم…از عصر کلی گریه کردم

ای بابا بسپار به خدا حل میشه عزیزم

عمتون غده داشت؟

بله داشت

چند ماه دارو مصرف کرد خوب شد؟

داستینکس برام نوشت که پیدا نشد و منم مجبور شدم ایرانی بگیرم

حالا اسم غده میاد نباید بترسی چیز مهمی نیست عزیزم حتی اگر باشه هم زود با دارو رفع میشه چی باشه که رفع نشه اونم جراحی سبک داره

شما چند ماه دارو خوردین تا نرمال شد؟

آها منم همون داستینکس رو خوردم بد پیدا میشد ولی گرفتم خوردم زود پایین آورد قرص بیضی ریزه هر هفته نصفی خوردم بقیشم موند نزدیکم بودی بهت میدادم.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.