😞😔😔😔😞خدایااااااااا

نینیم فوت شده مادر شوهرم موقعی که فهمید اومد خونمون کلی با من دعوا کرد و می گفت من نوه اشو کشتم من مراقب نبودم آخه نینیه من تنها نوه اشون بود
اصلا حوصلشو نداشتم
شوهرم به زور قانع اش کرد
بالاخره رفت…
شوهرمم که اومد سرم داد کشید و رفت…بیرون از خونه
من واقعا موندم چیکار کنم به خدا بعضی اوقات به سرم میزنه خودکشی کنم راحت شم آخه دیگه بدبخت تر از منم وجود داره
نمیکشم دیگه…
به جای اینکه تو این شرایط بیان دلداریم بدن نمک رو زخمم می‌پاشند
خسته ام از این زندگی…

2 Likes

مادر شوهرم خیلی آزارم میده
میگه من دیگه تو این دنیا نمیمونم اینا درحالیکه از منم جوون تره باورتون نمیشه چون زود ازدواج کرده اصلا بهش نمیاد
هر کی میدیدش فکر می‌کرد ۲۵ سالشه

2 Likes

خودتو ناراحت نکن اون زن شعور نداره اگ داشت ب زنی ک بچشو ازدست داده اینجوری نمیگفت چند روزی برو خونه بابات حالت عوض بشه تنها نمون

2 Likes

شعور خریدنی نیست که یکی بخره بهشون هدیه بده
حرفاشونو اهمیت نده

خدارحمتش کنه بچتو چش شد

ریه هاش عفونت کرد:pensive:

3 Likes

شوهر کله پوکت چی میگه این وسط
بهش بگو نه ما تو شکم تو بوده از وجود تو تغذیه شده اون وابستگی و سهم تو هزار برابر اون بوده
بهش بگو فقط ساکت بمونه

چرا آخه :disappointed_relieved::disappointed_relieved::disappointed_relieved::disappointed_relieved:

خدا جواب دل شکستتو میده عزیزدلمممممم

مگ تقصیر تو بوده خواست خدا بوده :black_heart::black_heart::black_heart::disappointed_relieved:

شوهرم خیلی بخاطر من با مادرش دعوا میکنه سر یه موضوع شیش ماه خونشون نمیریم با پدر شوهرم مشکلی ندارم
اما این مادرشوهرم که زن عموم میشه قبل ازدواجمون خیلی رابطش باهام خوب بودش الان دیگه…

1 Likes

پس اعصابش خراب بوده سرت دادزده به دل نگیر خانمی

تو که هنوز اول راهی اعصابت که اروم شد دوباره اقدام کن دهنشونو ببند

این جور مادرشوهرا عوض بشو نیستن

قبل ازدواج که اخلاقش بهتر بوده باهات بخاطر این بوده که باهش زندگی نمیکردی الان ذاتش مشخص شده

عزیزم خدا ب دلت ارامش بده و دامنتو سبز کنه از این غم رها بشی

1 Likes

غم آخرت باشه و خدا بهت صبر بده چندوقتش بود؟:pleading_face:

چهار پنج روزش بود:pensive:

1 Likes

خدا بهت صبر بده خیلی سخته ولی خدا خیلی هوای دل شکسته رو داره مطمعن باش…

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.