🔴🔴دوستان ختم قرآن توجه کنید🔴🔴

/۲۲ستیا جون
۱۳۹۷/۹/۲۳دلارام جون
۱۳۹۷/۹/۲۴شبنم جون
۱۳۹۷/۹/۲۵نوشین جون
۱۳۹۷/۹/۲۶آرزو جون
۱۳۹۷/۹/۲۷مریم جون(مادر محمد مهدی)
۱۳۹۷/۹/۲۸بنده حقیر اسماء
۱۳۹۷/۹/۲۹فاطمه جون
۱۳۹۷/۹/۳۰سمیه جون
۱۳۹۷/۱۰/۱گل نازجون
۱۳۹۷/۱۰/۲تیام بانو جون
۱۳۹۷/۱۰/۳نیلو جون

۱۳۹۷/۱۰/۵نی نی ماه جون
۱۳۹۷/۱۰/۶ سما جون
۱۳۹۷/۱۰/۷یوسفی جون
تو رو خدا حلال کنید از تاریخ ۲۲که رفتم شهرستان قران مادر ومادرشوهرم با قرآن خودمان فرق داشته حزبا رو اشتباه کردم اما قول میدم همین دو سه روز دوباره بخونم از تک تکتون حلالیت میخوام چون نتونستم حزب که باید همان روز می خوندم همان روز بخونم واقعا ببخشید دوستای گلم :pensive::pensive::pensive::pensive::pensive::pensive::cry::cry::cry::cry:

3 Likes

از من حلالی گلم .مهم خوندن قرآن بوده که انجام دادی.سخت نگیر عزیزم.قبول باشه

1 Likes

ای باباسحرجان چرا خودت اینقدر ناراحت میکنی فدات شم به قول اسماجون مهم خواندن قرآن درکناره همه قرارنیست خدای نکرده دینی رودست بچه ها بزاریم من که حلال حلال راضی شودی :bouquet::bouquet::bouquet:
اصلا میخوای خودم جای همه خواهرای گل حلالت میکنم ماااااااااادر :grin::grin: من خیلی پوروم جای همه حلالت کردم پس بروخیالت راحت :kissing_heart::kissing_heart:

3 Likes

خوب کردی یوسفی جان :joy::joy::joy:

1 Likes

عزیزم اشکالی نداره حلالی

1 Likes

سحر جان حلالی عزیزم :heart:

1 Likes

سحر جان این چه حرفیه گلم
حلالی :kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

1 Likes

:joy::joy::joy:

1 Likes

حلالی عزیزم

1 Likes

ممنون از شما دوستای گلم مهربونا ممنونم که اینقدر مهربونین حلالم کردین همین که حلالم کردین خوشحالم خیلی دوستون دارم
۲۲ستیا جون
۱۳۹۷/۹/۲۳دلارام جون
۱۳۹۷/۹/۲۴شبنم جون
۱۳۹۷/۹/۲۵نوشین جون
۱۳۹۷/۹/۲۶آرزو جون
۱۳۹۷/۹/۲۷مریم جون(مادر محمد مهدی)
۱۳۹۷/۹/۲۸بنده حقیر اسماء
۱۳۹۷/۹/۲۹فاطمه جون
از دیشب شروع کردم تا تا الان برای این دوستان ختم کردم ختم شد ممنون حلالم کردین انشا الله حاجت رواشین عزیزانم :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

1 Likes

۱۳۹۷/۹/۳۰سمیه جون
۱۳۹۷/۱۰/۱گل نازجون
۱۳۹۷/۱۰/۲تیام بانو جون
۱۳۹۷/۱۰/۳نیلو جون
۱۳۹۷/۱۰/۴سحر جون
۱۳۹۷/۱۰/۵نی نی ماه جون

دوستان ختم کردم ختم شد ممنون حلالم کردین انشا الله حاجت رواشین عزیزانم :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

1 Likes

عشقم اینقدر حساسیت به خرج نده گلم خدا همون دفعه اول که خوندی قبول کرده خیالت راحت. ماهم راضی نیستیم بخوایی اینقدر خودت رو ناراحت کنی

2 Likes

۱۳۹۷/۱۰/۶ سما جون
۱۳۹۷/۱۰/۷یوسفی جون
دوستان ختم کردم ختم شد ممنون حلالم کردین انشا الله حاجت رواشین عزیزانم :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

دوستای عزیزم اگه کسی از دستم ناراحته یاناراضیه یا حلالم نکرده به تورو خدا؟

ممنون عزیز دلم نه اذیت نیستم باید سر قولم به دوستان باشم درسته اشتباه بوده شاید خواست خدا بوده دوباره قرآن وبخونم

این موضوع به صورت خود کار بعد از 3 روز بعد از آخرین پاسخ بسته شد. پاسخ جدید دیگر مجاز نیست.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.