🌸 هزینه های پروسه بارداری 🌺

سلام دوستان عزیز.هر کس تمایل داره هزینه های بارداری مثل ویزیت,انواع سونو وزایمان … رو بگه تا دوستان استفاده کنند.

1 Likes

ویزیت ۴۰ تومن هرماه
سونو داخل مطب ۵۰ تومن
غربالگری اول ازمایش ۱۱۰ تومن سونو ۲۴۰
غربالگری دوم سونو ۳۵۰ ازمایش نداشتم
داروها هم هر ماه ۸۰ تومن
بیمه تامین اجتماعی هستیم ولی هییییچی رو دفترچه نیست و میگن آزاده😔

1 Likes

بله متاسفانه اکثر داروها و ازمایشات رو بیمه قبول نمیکنه

من باردار نیستم

ولی هرماه ویزیتم ۳۵ تومان سونوهم قبلا ۴۵ بود الان شده ۵۰
داروهامم بستگی داره یبار ۱۰۰ تومن میشن یبار کمتر
بیمه مال ماروهم میده

1 Likes

ویزیت با دفترچه 28 تومن میدم آزاد 40 تومنه.
هر دفعه که میرم دکتر رایگان سونو میکنه و صدای قلبشو میذاره.
داروهام هزینه ش 130 تومن که بیمه تکمیلی میده.
و هزینه آزمایشا و غربالگری هام خداروشکر تا الان بیمه داده.

1 Likes

ببخشید بیمه تون چیه؟(تکمیلی)

سلام شماکدوم شهری؟من هفته پیش سونواول رفتم140تومن.سونوداخل مطب ک مجانیه خوددکترانجام میده باهمون ویزیت

1 Likes

بیمه ایران نوع دوم

مال منم دکتر پول همون ویزیتی که میگیره سونو قلب انجام میده وزنم میکنه فشارمو هم میگیره

1 Likes

ویزیت ۴۰ سنو داخل مطب ۳۵

1 Likes

منم میخام برم ازمایش قبل بارداری انجام بدم بیمه تامین اجتماعی شاملش میشه ؟

اره عزیزم قبول میکنن

1 Likes

خیلی کم :expressionless:

1 Likes

منم الان حدود ۵-۶ ماهی میشه دکتر نرفتم ولی سریای قبل ۲۸ تومن ویزیت ۶۰ تومن سونو بین ۷۰ تا ۱۵۰ هر ماه پول داروهام میشد.

1 Likes

پیش از بارداری رفتم دکتر برای آزمایشات قبل بارداری ۱۲۵ تومن آزمایش پاپ اسمیر و ویزیت شد ۲۱۰ تومن هم آزمایش خون که باهاش چنتا آزمایش میکنن و ادرار مشون با دفترچه تعمین اجتماعی این قیمت شد

1 Likes

منکه دیروز رفتم 40 ویزیت شد 40 هم سونوی داخل مطب هنوز ازمایش و سونو گرافی بیرون نرفتم بیمه ی تامین اجتماعی هستم داروهام هم شد 80

1 Likes

من ۳۰تومن ویزیت دکترم شد معاینمم کرد برام ازمایش خونم نوشت اونم شد ۱۰۰تومن همش بدون دفترچه انجام دادم .دکترم بزام ویتامین د نوشت ک خارجیش ۹۰بود ایرانیشم ۲۵

1 Likes

در ضمن من هنوز حامله نیستم فقط رفتم واس قبل بارداری ی چکاب بشم

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.