🌓داشتن فکری آرام💫

به نظرم بعضی وقتا باید از خیلی چیزا سریع رد شد چون فک کردن به گذشته باعث تخریب آینده میشه لطفا تو این گپ به خودتون قول بدید زندگی رو شیرین ببیند حتی اگه بعضی وقتا تلخه و کارایی که واسه آروم شدن انجام میدید رو بگید تا دوستان هم بکار ببرن

4 Likes

من پسرمو از دست دادم روزای تلخی رو سپری کردم …ورزش خیلی کمکم کرد مخصوصا یوگا
تو بارداریمم دوماه اول کار کردم بعدش که دیگه دکتر بهم استراحت مطلق داد فقط مدیتیشن انجام میدادم
بعضی وقتا که بهم میریزم واقعا حال دلمو خوب میکنه
حتما مدیتیشن کار کنید

5 Likes

سلام عزیزم پسرتون چند وقتش بود؟؟

2 Likes

من امسال به غیر از روزای نحس دیگم دو روز رو داشتم که یکیش اول صبح بود خواهر شوهرم بیجهت پلیس آورد رو شوهرم.یکیشم دم غروب دزد اومد خونمون طلاهامو دزدید و اون نامرد لباس زیرمو جلو چشم آویزون کرده بود منم سعی میکنم فقط ظهر ها خودمو خوشحال کنم ویا صبح وعصر خودمو درگیر گلدوزی کنم تا یادم نیوفته هنوز دلم آتیشه … :frowning:

2 Likes

من خودم دراز میکشم و کاری نمیکنم یا نقاشی میکشم یا تو تنهایی آهنگ گوش میدم

1 Likes

به نظرم دنیا خبر نداره یکی قلبش ی گوشه شکسته گاهی وقتا حس میکنی خیلی تنهایی کاری نمیشه کرد گاهی فقط باید ساخت فلک قول نداده بود که به دلخواه ما بچرخه اما زندگی با همین تلخی ها گذراست روز که تلخی نباشه شیرینیش رو حس میکنی

2 Likes

سلام من وقتایی پرم دلم گرفته از زندگی خستم بریدم اهنگ گوش میدم یه قلمو خودکار ورمیدارم هرچی تودلمه میارم رو برگه چیزی که دلمو شکونده یاهرچیزی که باعث خالی شدنم بشه دردودل میکنم با دوستم که همیشه خدابوده بعضی وقتا حس میکنم قشنگ داره جوابمومیده البته همیشه هم با اشک همراهه ولی بدجور ارومم میکنه شمام دلتون خواس امتحان کنین

2 Likes

ارع خیلی خوبه

1 Likes

اهووم تنها کاریه که منو اروم میکنه

1 Likes

قربون خدا برم هیچ وقت تنهامون نمیزاره

1 Likes

به نظر من برای در آرامش بودن بهتر از هیچ کس توقع نداشته باشیم همین توقع ها رو دلمون سنگینی میکنه بعضی وقتا خودمونو با اون شرایطی که هست وفق بدیم چرا که کسی خبر نداره که چه زجر هایی کشیدید فقط برای آرامش خودت حرف دیگران رو قبول کن

3 Likes

مرسی آبجی عالی بود

2 Likes

عزیزم با اینکه بچه ای ولی پیامات بهت ارامش میده ابجی گلم

2 Likes

مرسی خواهرم☺️

1 Likes

یادتون باشه شما نمیتونید به دلخواه همه باشید چراکه طرز دید و سلیقه هر شخصی متفاوته همیشه به خودتون توجه کنید گاهی اوقات ی ساعت تنها باشید هر کاری دوست دارید و کنجکاو بودید انجام بدید انجام بدید

2 Likes

لاحول ولا قوه الا بالله

2 Likes

هــــر لحظه این را به یــــاد داشته باشید
که انـــدازه ی مشــــکلاتت
از قــــدرت خداونـــــد
خیلــــی کوچکـــــترند
پس با خودت زمزمه کن
لاحول ولا قوه الا بالله

2 Likes

این چی هست من اولین باره میشنوم

1 Likes

منم مینویسم یکم که میگذره مشکلم حل میشه

1 Likes

شکرخدا چه خوب

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.