❌فیلترشکن ممنوع❌

میدونم من کلا تلگرامم با پروکسیه چند ساله اینجوری وصلم اصلا از فیلترشکن استفاده نمی‌کنم

1 Likes

با فیلتر میاد بالا

1 Likes

برای اینستا میگن خوب نیست،البته برای کسایی که پیجشون براشون مهمه کاریه یا هرچیز دیگه

1 Likes

واسه من نمیاد از قبل هم همین بود فیلترشکن روشن بود پیاما نمیومد

1 Likes

اره منم فیلترشکن ندارم،دیروز شوهرم ی لحظه به اینستا وصل شد با فیلترشکن ولی فایده نداره

ای بابا🥹

1 Likes

والا تو اینستا همه دارن آموزش میدن که چجوری نتا وصل بشه هرکه یه طریقه میگه هرکه یه برنامه میگه منکه با همین فیلتر شکن که دارم از وقتی نت ها قطع شد برام راحت وصل شد فکر نکنم مشکلی باشه چون تو اینستا همه گفتن با فیلتر شکن اومدن

1 Likes

:black_small_square:︎خب بچه هایی که فیلترشکن رایگان دارن و هیچ جوره گوششون بدهکار نیست که من میگم خطرناکه :slight_smile: لااقل کار زیر رو انجاب بدید ریسک کار رو خیلی کم میکنه
:point_down::point_down::point_down::point_down:

• وارد تنظیمات اون فیلترشکن بشید | یه قسمتی هست که میگه چه برنامه هایی رو فیلترشکن باهاشون کاری نداشته باشه | تیک اینستاگرام رو بزنید و خاموش کنید

همین و تامام :raised_hand:

:black_nib: چرچیــــــــــل

1 Likes

نه همشون امن نیست عزیزم

گشتم نفسی ولی پیداش نکردم

1 Likes

:black_small_square:︎سوال پرسیدید چرا vpn معرفی نمیکنی؟

:exclamation:بچه ها بیش از 90 - 95% فیلترشکن های رایگان گوگل پلی توسط هکر ها و اسکمرها ساخته میشه غالبا هم اهل هند ، فیلیپین ، اندونزی و روس و… ساخته میشه و هدفشون خالی کردن کیف پول دیجیتال و اطلاعاتتون هست!!

• برای همین حقیقتا تا من‌ مطمئن نشم از چیزی معرفی نمیکنم :pray:

:black_nib: چرچیــــــــــل
اینا حرفهای من نیست حرفهای کسیه که کلی تواینستا فالوور داره و آموزش میده،من فقط برای اطلاع رسانی دوستان گفتم:pray::pray:ایشالا برای هیچکس مشکلی پیش نیاد

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.